دختر دانش آموز قربانی اعتماد به خودروی مسافربر شخصی شد


 
images/20070421/student.jpg
 
:۳ مرد جوان که دختر دانش آموزی را ربوده و پس از آزار و اذیت وی ، از او فیلمبرداری کرده بودند، در یکی از محله های هشتگرد از سوی ماموران انتظامی ساوجبلاغ دستگیر شدند.
سرهنگ سعدی بابانژاد، فرمانده انتظامی ساوجبلاغ روز گذشته با اشاره به خبر دستگیری ۳ مرد جوان به اتهام آزار و اذیت یک دختر دانش آموز به خبرنگار جام جم گفت : یک هفته پیش ، یکی از اهالی هشتگرد با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از درگیری میان ۲ جوان و اعضای یک خانواده خبر داد.
به دنبال این تماس ، ماموران با عزیمت به محل ، شرکت کنندگان در نزاع را دستگیر و برای ادامه تحقیقات به مرکز پلیس آگاهی ساوجبلاغ منتقل کردند.


شکایت از گناهکاری ۳ مرد جوان


شاکی در تشریح ماجرا به پلیس گفت: هنگام ظهر از منزلمان خارج شدم تا به یک مرکز خرید بروم.
در خیابان منتظر تاکسی بودم که یک دستگاه خودرو مقابل پایم توقف کرد و پس از گفتن مقصدم به راننده ، سوار خودرو شدم و راننده به مسیر خود ادامه داد.
پس از طی مسافتی ، مسافر سالخورده ای که درون خودرو بود، پیاده شد و من و یک مسافر مرد داخل خودرو ماندیم. وقتی به نزدیکی های مرکز خرید رسیدیم ، از راننده خواستم تا خودرو را متوقف کند، اما او به حرفهایم توجهی نکرد و به مسیر خود ادامه داد و مرد مسافر چاقویی زیر گلویم گذاشت و تهدیدم کرد که اگر سر و صدا کنم ، مرا به قتل می رساند و من بناچار سکوت کردم.
شاکی ادامه داد: مردان جوان مرا به یک محل متروکه خارج از شهر منتقل کردند، سپس مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و یکی از همدستان آنها که در محل بود، اقدام به فیلمبرداری از من کرد و باز هم تهدید کردند اگر ماجرا را برای کسی بازگو کنم ، تصاویر غیراخلاقی را تکثیر و در محل زندگی ام توزیع می کنند، آن قدر التماس کردم تا عاقبت مرا در حوالی منزل خواهرم از خودرو پیاده کردند. وقتی به آنجا رسیدم ، ماجرا را به آنها اطلاع دادم که آنها به سمت سرنشینان خودرو حمله کردند و مانع از فرارشان شدند. به دنبال اظهارات دختر دانش آموز، ۲ مرد جوان برای ادامه تحقیقات به اداره آگاهی ساوجبلاغ منتقل شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند.


انکار متهمان به ربودن و آزار شاکی


متهمان در بازجویی های پلیسی ادعا کردند که شاکی دروغ می گوید. یکی از متهمان در اظهاراتش گفت: من با دختر جوان دوست بودم. روز حادثه من و ۲ نفر از دوستانم سراغ شاکی رفتیم تا با او برای گردش به پارک برویم که او قبول کرد و با ما همراه شد و بعد از من خواست او را به منزل خواهرش ببرم که کتابهای درسی اش را بردارد تا به مدرسه اش برود که خانواده اش به ما حمله ور شده ، سپس پلیس ما را دستگیر کرد.
به دنبال اظهارات ۲ متهم ، چند روز پیش یکی دیگر از دوستان آنها هم دستگیر شد و در بازجویی های پلیسی گفته های دوستانش را تایید کرد.
بنابراین گزارش ، متهمان با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس شدند و تحقیقات تکمیلی برای فاش شدن ابعاد مختلف این پرونده ادامه دارد.