دختر فراری قربانی امیال پلید ۶ متهم


images/20080128/girl.jpg :دختر نوجوان فراری پس از دوستی خیابانی با یک جوان مهاجر در دام شیطانی وی و دوستانش گرفتار شد.
چهارم بهمن ماه امسال یکی از اهالی مشکین آباد کرج با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از سر و صداهای مشکوکی که از باغی در حوالی منزلش شنیده می شد، خبر داد. به دنبال این تماس ، ماموران کلانتری ۲۹ مشکین آباد به محل عزیمت کردند و وقتی رد صدا را گرفتند و داخل باغ شدند، دختر نوجوانی را اسیر ۶ مرد یافتند. بنابراین ، در پی یک عملیات ضربتی مردان آزارگر دستگیر و دختر نوجوان که در چنگال آنها اسیر بود، آزاد شد.
دختر نوجوان در اظهاراتش به پلیس گفت: پس از اختلاف هایی که با خانواده ام پیدا کردم ، از منزلمان متواری شدم و زندگی ام را در کوچه پس کوچه های شهر می گذراندم و شب ها را در پارک ها صبح می کردم. چند ماه قبل هم با جوانی که نگهبان باغ محل حادثه بود، آشنا شدم و هر از گاه به دیدارش می رفتم تا این که کم کم به او علاقه پیدا کردم. روز حادثه او از من خواست به باغ بروم که قبول کردم و رفتم ، غافل از این که در دامی شیطانی گرفتار می شوم.


دام شیطانی


شاکی ادامه داد: وقتی داخل باغ شدم ، پسر مورد علاقه ام شروع به صحبت با من کرد و دقایقی بعد ۵ نفر از دوستانش از اتاقک داخل باغ به سویم آمدند که قصد فرار داشتم ؛ هر ۶ نفر به سویم حمله ور شدند و با زور و تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند. گریه و التماس کردم که رهایم کنند، اما بی فایده بود. به دنبال اظهارات دختر نوجوان ، ۶ متهم مورد بازجویی قرار گرفتند و به جرایم خود اعتراف کردند.
بنابراین گزارش ، متهمان روز گذشته با قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی کرج روانه زندان شدند و پرونده اتهامی آنها به شعبه ۸۰ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.