دختر فراری قرص اکس می فروخت

دختر فراری هنگامی که با یک مرد جوان در بوستان ها پرسه می زد از سوی پلیس دستگیر و یک قبضه سلاح کمری از او کشف و ضبط شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ساعت ۳ بامداد روز گذشته ماموران گشت کلانتری ۱۴۰ با مشاهده زن و مرد جوانی که با موتورسیکلت در بلوار مرزداران در حال حرکت بودند، به آنها ظنین شدند و دستور توقف صادر کردند. به دنبال این ماجرا ، راننده موتورسیکلت بدون توجه به هشدار پلیس بسرعت از محل متواری شد و در ادامه تعقیب پلیس ، آنها با رها کردن موتورسیکلت وارد یک بوستان درمنطقه غرب تهران شدند و با پای پیاده اقدام به فرار کردند.


دستگیری هر دو متهم


بنا بر این گزارش ، با تعقیب دوباره متهمان ، دقایقی بعد هر دو دستگیر و در بازرسی از کیف زن جوان ، یک قبضه سلاح کمری به همراه ۱۰ فشنگ جنگی و مقادیری قرص اکستازی و مواد مخدر از نوع کراک کشف و ضبط شد.با انتقال هر دو متهم به کلانتری ، دختر جوان خود را شیرین معرفی کرد و گفت : من پس از فرار از منزل پدرم در خیابان ها پرسه می زدم که با غلام آشنا شدم و چون او یک قاچاقچی مواد مخدر بود، به اتفاق قرصهای اکستازی و مواد مخدر می فروختیم.
وی افزود: سلاح کشف شده متعلق به غلام است و ما از این سلاح برای تهدید معتادانی که حاضر به پرداخت پول مواد مخدر نبودند، استفاده می کردیم.
به دنبال این اظهارات ، مشخص شد غلام (همدست دختر فراری) یک متهم سابقه دار در زمینه خرید و فروش مواد مخدر است. با تشکیل پرونده ای در این ارتباط هر دو متهم صبح امروز (شنبه) برای ادامه تحقیقات به دادسرای جنایی منتقل شدند و بازپرس جنایی تحقیق از آنها را آغاز کرده است.