دختر میهمان ، سارق جواهرات صاحبخانه از آب درآمد

دختر دانشجویی که پس از جلب اعتماد یک زن قمی ، طلا و جواهرات وی را به سرقت برده بود ، تحت تعقیب پلیس آگاهی این شهر قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار جام جم ، هفته پیش زنی به اداره آگاهی قم مراجعه کرد و از به سرقت رفتن طلا و جواهراتش از سوی یک دختر دانشجو خبر داد.این زن درتشریح ماجرا به پلیس گفت : چند ماه پیش با دختر دانشجویی به نام نسیم که برای زیارت به حرم حضرت معصومه (س) آمده بود ، آشنا شدم.
پس از صحبت با وی ، وقتی پی بردم که او تنهاست و آشنایی در شهر ندارد ، دلم برایش سوخت و از او خواستم تا به خانه ام بیاید و در زیرزمین آنجا زندگی کند.


فرار دختر دانشجو با جواهرات ۵ میلیون تومانی


زن شاکی ادامه داد: همه چیز بخوبی پیش می رفت تا این که روز گذشته نسیم برای انجام کاری خانه را ترک کرد و دیگر برنگشت. هر کجا را که می شد ، سرزدم اما خبری از او نشد. به خانه برگشتم و مشغول تمیز کردن وسایل خانه شدم که ناگهان پی بردم کیف دستی ای که جواهرات باارزشم را داخل آن نگهداری می کردم ، به سرقت رفته است.
به این ترتیب مطمئن شدم که بین رفتن ناگهانی نسیم و گم شدن جواهرات ۵ میلیون تومانی ام باید ارتباطی وجود داشته باشد بنابراین از او شکایت دارم.
ماموران با اطلاعاتی که از این زن به دست آوردند ، چهره نگاری رایانه ای از دختر سارق (نسیم) صورت گرفت و تحقیقات کارآگاهان اداره آگاهی قم برای یافتن مخفیگاه وی آغاز شد تا این که در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که دختر سارق هنگامی که در خانه زن شاکی زندگی می کرده با فردی در ارتباط بوده است.
با کشف این سرنخ ، آن فرد دستگیر و برای تحقیقات به مرکز پلیس منتقل شد و در بازجویی اظهار کرد: از ۸ ماه پیش با نسیم آشنا شدم و در پی این آشنایی ، او یک روز با به همراه داشتن مقداری طلا و جواهرات نزدم آمد و از من خواست تا چند روزی از جواهرات نگهداری کنم تا او برای پس گرفتنش بیاید اما از او خبری نشد. بنا بر این گزارش ، ماموران در بازرسی از خانه وی ، طلاهای مسروقه را کشف و ضبط کرده و تحویل زن مالباخته دادند. تحقیقات تکمیلی از فرد دستگیر شده و شناسایی مخفیگاه سارق فراری ادامه دارد.