دختر ۱۹ ساله با تهدید چهار تبهکار، قربانی امیال پلید آنها شد


 
images/20071215/palid.jpg
 
:۴ جوان که با ربودن دختری ۱۹ ساله او را با تهدید تبر مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، با تلاش ماموران پلیس آگاهی بوشهر دستگیر شدند.
سرهنگ هوشمند شریفی ، رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به این خبر به «جام جم» گفت: چند روز پیش دختر ۱۹ ساله ای با مراجعه به پلیس آگاهی با ارائه شکایتی عنوان کرد وقتی سوار یک خودرو شده است از سوی ۲ سرنشین خودرو ربوده شده و آنها با تهدید و ارعاب وی را به یک منزل مسکونی کشانده و در این محل ۲ نفر دیگر به ۲ مرد قبلی اضافه شده اند و آنها با تهدید چاقو و تبر او را مورد تعرض قرار داده و سپس با رها کردن وی در حاشیه شهر، متواری شده اند.


تشکیل تیم ویژه


سرهنگ شریفی افزود: به دنبال این شکایت ، بررسی و تحقیق در این زمینه آغاز و مشخص شد، دختر جوان پس از سوار شدن به یک خودروی عبوری در دام این افراد گرفتار شده است.
رئیس پلیس آگاهی بوشهر افزود: با تشکیل یک تیم ویژه و چهره نگاری از متهمان ، ماموران ردپای ۲ نفر از مجرمان سابقه دار را شناسایی و در یک اقدام ضربتی آنها را دستگیر کردند.
هر دو متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی ابتدا منکر آزار و اذیت دختر جوان شدند، اما در ادامه و پس از دعوت از شاکی به پلیس آگاهی وی آنها را شناسایی کرد.


اعتراف


۲ متهم دستگیر شده در تحقیقات مقدماتی اعتراف کردند دختر ۱۹ ساله از سوی ۲ نفر از دوستانشان به نام های ولید و محمود ربوده شده است و آنها پس از تماس تلفنی دوستان خود، در منزلی که متعلق به محمود است ، حضور پیدا کرده و قربانی را مورد تعرض قرار داده اند.
سرهنگ شریفی افزود: به دنبال این اعترافات و آغاز جستجوی گسترده ماموران برای دستگیری دو متهم دیگر، یکی از متهمان در ورزشگاه کارگران دستگیر شد.


خودکشی


متهم دستگیر شده به نام ولید در اعترافات خود عنوان کرد: من با دختر جوان در خیابان آشنا شده بودم و روز حادثه به اتفاق محمود او را سوار خودرو کرده و سپس با دعوت از ۲ نفر دیگر از دوستان خود او را به منزل محمود منتقل و هنگامی که در مقابل خواسته شیطانی ما مقاومت کرد، با تهدید تبر او را مورد آزار و اذیت قرار دادیم.
سرهنگ شریفی افزود: به دنبال این اعترافات ، کارآگاهان پلیس آگاهی در مرحله بعدی از تحقیقات خود، ردپای دیگر متهم پرونده را در شهرستان شبانکاره در یک تعمیرگاه شناسایی و او را در یک اقدام ضربتی دستگیر کردند.
با اعتراف متهم به ارتکاب جرم ، مشخص شد ۲ ماه پیش نیز همسر این متهم به دلیل مشاهده رفتارهای غیراخلاقی از سوی وی و یکی از دوستانش که در این پرونده دستگیر شده است ، اقدام به خودسوزی کرده که متاسفانه در پی این حادثه ، زن جوان جان خود را از دست داده است.
رئیس پلیس آگاهی بوشهر تصریح کرد: در حال حاضر متهمان با صدور قرار قانونی در اختیار پلیس آگاهی قرار دارند تا در این زمینه تحقیقات تکمیلی انجام شود.