دختر ۲۷ ساله قربانی ارتباط اینترنتی

دختر ۲۷ ساله ای که با ارتباط اینترنتی ، فریب جوان ۲۲ساله را خورده بود ، به دست وی به قتل رسید.
به گزارش خبرنگار جام جم ، صبح روز ۲۰ مرداد ماه امسال فردی که برای ورزش در بوستان ناژوان اصفهان حضور پیدا کرده بود ، با مشاهده جسد دختر جوانی که از ناحیه سر و صورت مورد حمله قرار گرفته و جسدش در این محل رها شده بود ، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اصفهان گزارش کرد. با عزیمت ماموران به محل و گزارش موضوع به بازپرس ویژه قتل اصفهان ، جسد برای شناسایی هویت که هیچ مدرک شناسایی نداشت به پزشکی قانونی منتقل شد و پرونده در دستور کار پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت.


جستجوی هویت


با آغاز تحقیق در این زمینه ، معلوم شد والدین این دختر با مراجعه به پلیس آگاهی اصفهان ، با ارائه دادخواستی عنوان کرده اند فرزند ۲۷ ساله آنها به نام فریبا پس از یک تماس تلفنی با فردی ناشناس ، از منزل خارج و سپس ناپدید شده است.
با دعوت از والدین دختر ، آنها با مشاهده جسد در پزشکی قانونی ، عنوان کردند جسد متعلق به فرزند آنها است.
با شناسایی هویت دختر ۲۷ ساله ، پزشکان مرکز پزشکی قانونی عنوان کردند مقتول یک جنین هفت ماهه داشته است ؛ در حالی که براساس اظهارات والدینش ، وی ازدواج نکرده بود.


بررسی تماسها


با بررسی تماس ها ، ماموران ردپای فردی به هویت محمد (۲۲ ساله) را شناسایی و او را دستگیر کردند. از آنجایی که احتمال می رفت وی در قتل فریبا نقش داشته باشد ، بازپرس ویژه قتل دادسرای اصفهان دستور بازرسی از خانه متهم را صادر کرد و ماموران پس از جستجو در منزل وی ، از داخل کفش کوهنوردی متهم ، مدارک شناسایی او را کشف کردند. با انتقال متهم به پلیس آگاهی اصفهان ، وی در اعترافات خود گفت : یک سال پیش از طریق اینترنت با فریبا آشنا شدم و ادامه این آشنایی منجر به چندین جلسه ملاقات شد که با وی ارتباط نامشروع برقرار کردم و چندی بعد متوجه شدم او باردار شده است.


نقشه قتل


متهم گفت : وقتی متوجه شدم او باردار شده است ، از وی خواستم تا جنین خود را سقط کند و در این خصوص اقداماتی هم انجام دادیم ؛ اما جنین سقط نشد و من نیز برای حفظ آبروی خود و خانواده ام ، نقشه قتل فریبا را کشیدم.
متهم گفت : شب قبل از حادثه ، با او تماس اینترنتی برقرار کردم و قرار ملاقات گذاشتیم. وقتی او وارد پارک شد، منتظر شدم تا هوا تاریک شود. او را به گوشه ای از بوستان کشاندم و در یک لحظه به او حمله ور شدم و با دو دست گلوی او را فشار دادم و سپس با شیشه نوشابه ای که آن را در زیر لباسم پنهان کرده بودم ، چندین ضربه بر سر و صورتش زدم و سپس با رها کردن جسد و سرقت کیف و مدارک وی ، از محل جنایت متواری شدم.
به دنبال این اعترافات ، بازپرس دادسرای اصفهان با صدور قرار بازداشت موقت ، متهم را برای ادامه تحقیقات و بازسازی صحنه قتل دختر ۲۷ ساله ، در اختیار پلیس آگاهی قرار داد. تحقیق در این زمینه ادامه دارد. مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان اصفهان با تایید این خبر، با هشدار به خانواده ها ، از آنها خواست هنگام استفاده فرزندان خود از اینترنت و ارتباط اینترنتی (چت) ، مراقب باشند زیرا این ارتباط ممکن است مشکلات بسیار جدی برای فرزندان و خانواده ها فراهم کند که نمونه این نوع ارتباط را در پرونده قتل دختر ۲۷ ساله شاهد بودیم.