درگیری تن به تن با جوانی که زنها و دخترها را می ربود


images/20060501/bad.jpg جوانی که با استفاده از خودروی پدرش ، زنان و دختران جوان را می ربود ، پس از شکایت یک زن جوان در یک درگیری تن به تن با پلیس به دام افتاد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، زنی با مراجعه به دادسرای جنایی با ارائه شکایتی عنوان کرد از منزل یکی از بستگانم قصد عزیمت به خانه خود را داشتم که سوار خودروی سمند مسافربر شدم.
پس از طی مسافتی راننده با تغییر مسیر مرا به بوستان جنگلی کوهسار برد و پس از آزار و اذیت ، طلاهای مرا سرقت و تهدید کرد در صورتی که علیه او شکایت کنم ، از من انتقام خواهد گرفت.
زن شاکی در ادامه افزود: پس از این ماجرا وقتی راننده قصد فرار داشت ، شماره خودروی او را یادداشت کردم.


شناسایی متهم


به دنبال این شکایت دستور بررسی و تحقیق در این زمینه در پایگاه دوم پلیس آگاهی صادر شد و با بررسی شماره خودرو، ماموران محل سکونت مالک را شناسایی کردند و مشخص شد خودرو در اختیار نیما ، فرزند ۲۲ ساله خانواده بوده است.
با بررسی و تحقیق از والدین نیما ، آنها عنوان کردند وی پس از مشاجره لفظی منزل را ترک کرده و از او هیچ اطلاعی ندارند. در پی این اظهارات ، ماموران با کمین در اطراف محل سکونت پدر متهم ، ۹ ساعت بعد او را که سوار خودروی سمند بود مشاهده کردند و هنگامی که قصد دستگیری او را داشتند ، وی با مشاهده پلیس متواری شد. با فرار متهم ، ماموران به تعقیب وی پرداختند و با استفاده از قانون به کارگیری سلاح ، لاستیک های خودرو را هدف قرار دادند و آن را متوقف کردند.


درگیری تن به تن


به دنبال این ماجرا ، متهم با رها کردن خودرو بار دیگر پیاده اقدام به فرار کرد که با محاصره منطقه ، وی با پلیس درگیر شد اما پیش از هر اقدامی دستگیر و به پایگاه دوم پلیس آگاهی منتقل شد. متهم ابتدا منکر آزار و اذیت زنان و دختران و سرقت اموال آنها بود اما پس از رویارویی با زن شاکی زبان به اعتراف گشود. وی در اعترافات خود گفت : با استفاده از خودروی پدرش به بهانه حمل مسافر ، زنان و دختران جوان را سوار خودرو می کرده و سپس با تهدید آنها را به بوستان جنگلی منتقل و پس از آزار و اذیت و سرقت اموال قیمتی ، آنها را در محل رها کرده و متواری می شده است.
با اعتراف متهم به ۵فقره آزار و اذیت زنان و دختران ، مرکز اطلاع رسانی از مردم خواست چنانچه شکایتی علیه متهم دارند به پایگاه دوم پلیس آگاهی مراجعه کنند.


سناریوی تکراری


سرهنگ خوئینی ، معاون پلیس آگاهی روز گذشته با اشاره به این خبر به خبرنگار ما گفت : متاسفانه با وجود اخبار مربوط به سرقت از خانمها در قالب حمل مسافر ، هنوز برخی افراد هشدارهای پلیس را جدی نمی گیرند و با سوار شدن به خودروهای عبوری ، خود را دچار مشکل می کنند که نمونه عینی آن را در این پرونده و یا در پرونده باند «شب پره» که پس از ربودن زنان و دختران ، آنها را به جنگلی در بزرگراه آزادگان می بردند و مورد آزار و اذیت قرار می دادند ، شاهد هستیم.
معاون پلیس آگاهی با هشدار به خانمها ، از آنها درخواست کرد از سوار شدن به خودروهای مسافربر شخصی جدا خودداری کنند و در صورتی که مجبور به استفاده از این خودروها هستند ، شماره خودرو را یادداشت کنند تا در صورت نیاز ، پلیس بتواند افراد مجرم را دستگیر کند.