در تولد کاپیتان موی شهباززاده را سوزاندند

ورزش > لیگ برتر – تمرین استقلالی ها تحت تاثیر جشن تولد سید مهدی رحمتی بود.

خبرورزشی نوشت:تمرین دیروز استقلال تحت تأثیر تولد کاپیتان قرار داشت، کاپیتانی که درباره تاریخ تولدش روایت‌های مختلفی وجود دارد!

در وب‌سایت رسمی سازمان لیگ برتر که مشخصات کامل تمام بازیکنان تیم‌های لیگ برتری ثبت شده جلوی نام رحمتی این توضیحات به ثبت رسیده است! سیدمهدی رحمتی‌اسکویی متولد ۷/۴/۱۳۵۹ این در حالی است که رحمتی شناسنامه‌اش تاریخ تولد دیگری دارد ۱۴/۱۱/۱۳۶۱…

همه منتظر بودند تا رحمتی داخل رختکن شود، وقتی او وارد شد همه شروع به دست زدن کرده و جشن تولد کاپیتان را استارت زدند. میلاد فخرالدینی و سجاد شهباززاده مأمور زدن برف شادی بودند و خرسندنیا، برهانی، یعقوب کریمی و… با فشفشه‌هایی که در دست داشتند جشن تولد را کامل‌تر کردند، رحمتی که متوجه شیطنت‌های همبازیانش خصوصاً حنیف عمران‌زاده شده بود و می‌دانست او به همراه چند نفر دیگر نقشه کشیده‌اند کیک را به سر و صورتش بمالند به یک باره کیک را محکم به سر حنیف کوبید و پا به فرار گذاشت!

البته این تولد رؤیایی یک تلفات نیز داشت، سجاد شهباززاده که برف شادی زیادی بر سرش نشسته بود در یک لحظه ناگهان یکی از شمع‌های کیک روی سر او افتاد و بخش کمی از موهایش سوخت! این اتفاق به سوژه‌ای بزرگ برای بازیکنان تبدیل شد تا با همبازی‌شان شوخی کنند.

۲۵۱ ۴۳

 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.