در هر دو دقیقه به یک کودک زیر ۱۴ سال تجاوز می شود

باشگاه جوانی برنا/به نقل از سایت شبهه

ایرانیان و مسلمانان مقیم آلمان مراقب باشند، در آلمان در هر دو دقیقه یک کودک زیر ۱۴ سال مورد تجاوز قرار می‌گیرد!

جامعه‌ی اروپا نه تنها به قهقرا رفته است، بلکه به وحشی‌گری «مدرن» یا به تعبیر خودشان «پست مدرن» یا به قول فیلسوف معاصر آلمانی‌الاصل، آقای «Bauman – زیگمونت باومن»، مدرنیته سیال، رو آورده است.

متأسفانه آن قدر دغدغه‌های ایران و ناچاری از انفعال خبری در مقابل اکاذیب رسانه‌های بیگانه در جنگ سایبری و خبری بسیار است که مراکز و سایت‌های خبری ما از اخبار به روز درباره وضعیت اسف‌آور و خط انحطاط غرب غافل مانده‌اند و به همین دلیل اطلاع رسانی جامعی در این زمینه صورت نمی‌گیرد! لذا بسیاری از اذهان عمومی، هنوز کشورها و فرهنگ غربی را مهد دمکراسی و امنیت اجتماعی می‌دانند!

BR-online – سایت خبری رادیو تلویزیونی بایرن – آلمان مورخ ۴/۳/۲۰۱۰، تحت عنوان:

Sexueller Missbrauch von Kindern

Die Mauer des Schweigens durchbrechen

«سوء استفاده‌های جنسی از کودکان – دیگر دیوارهای بلند سکوت را باید شکست»، می‌نویسد:

اگر چه امروز غالب افکار عمومی متوجه موضوع «سوء استفاده‌های جنسی از کودکان در کلیسای کاتولیک» شده است، اما تقریباً هر روز مردم با موارد جدّی سوء‌ استفاده جنسی از کودکان مواجه‌اند! سوء استفاده‌هایی که غالباً در مدرسه، مهد کودک، باشگاه ورزشی و حتی در داخل خانواده اتفاق می‌افتد!

این منبع می‌افزاید: آمار سال ۲۰۰۸ « Bundeskriminalamts (BKA)- اداره‌ی جنایی دولت آلمان»، ثبت ۱۲۰۵۲ مورد تجاوز به کودکان زیر ۱۴ سال را به صورت علنی اعلام کرد، اما شکایات و پرونده‌های موجود در (BKA)، حاکی از وقوع ۳۰۰.۰۰۰ مورد به ثبت نرسیده، یا گزارش نشده و یا اعلام نشده است! (معمولاً در جوامع غربی آمار جنایات و ناهنجاری‌های متفاوت و متعدد به خاطر جلوگیری از بروز وحشت و اضطراب در افکار عمومی، پخس نمی‌شود). لذا بر اساس این آمار، رقم تجاوز به کودکان در آلمان به هر دو دقیقه یک مورد می‌رسد.

این خبر تحت عنوان «تجاوز و تجاوزگری باید از محیط زندگی جمع شود» می نویسد:

اگر چه اغلب تجاوزات در محیط خانواده و فامیل صورت می‌پذیرد، اما خارج از محیط خانوادگی، مانند مدرسه یا باشگاه‌های ورزشی یا کلیسا‌ها نیز شاهد موارد متعددی از چنین جنایاتی هستیم.

در این خبر آمده است: اغلب تجاوزات و سوء استفاده‌های جنسی به شیوه جلب اعتماد از طریق هدیه، جملات اعتماد برانگیز و … صورت می‌پذیرد و البته افراد بسیاری نیز هستند که ماه‌های متمادی [از سوی یک نفر از اعضای خانواده یا …] مورد سوء استفاده جنسی قرار می‌گیرند، اما از روی ترس و یا شرم، شکایت نکرده و یا بروز نمی‌دهند.

شنبه  15\12\1388