دزدهای ثروتمند با خودروی ۱۶۰میلیون تومانی اخاذی می کردند


 
images/20070528/car.jpg
 
:۲ اوباش که با استفاده از خودروی بنز ۱۶۰میلیون تومانی اقدام به اخاذی از مردم می کردند ، از سوی ماموران کلانتری ۱۰۳ گاندی دستگیر شدند.
به گزارش جام جم ، بعدازظهر روز گذشته ماموران کلانتری ۱۰۳ گاندی از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع پیدا کردند ، ۲ جوان که یک دستگاه خودروی بنز ۱۶۰ میلیون تومانی در اختیار دارند با متوقف کردن راننده یک دستگاه خودروی پراید قصد اخاذی از وی را دارند.
به دنبال این ماجرا ماموران با عزیمت به یکی از خیابان ها در اطراف میدان ونک ، هر دو سارق را مشاهده کردند و هنگامی که قصد دستگیری آنها را داشتند ، این دو متهم با مشاهده پلیس از محل متواری شدند.


دستگیری ۲ شروربا تعقیب هر ۲ متهم ، دقایقی بعد ماموران با سد کردن راه عبوری آنها ، هر ۲ متهم را دستگیر کردند. با مشخص شدن هویت آنان به نامهای میلاد ۲۲ ساله و رضا ۱۸ ساله ، تحقیق از آنها آغاز شد.
تحقیقات اولیه حاکی از آن است که این دو متهم از خانواده های مرفه بوده و هر دو دارای سابقه شرارت هستند. این ۲ متهم در تحقیقات مقدماتی اعتراف کردند ، در چند مرحله با پرسه زدن در خیابان های شمال تهران اقدام به اخاذی می کردند و بیشتر این سرقتها به انگیزه تفریح و لذت از ایجاد رعب و وحشت برای مردم بوده است.
این گزارش حاکی است با ثبت اعترافات هر دو متهم ، پرونده آنها برای صدور دستور قضایی به دادسرا ارسال شد و هر ۲ متهم برای ارایه تحقیقات در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفتند.
سرهنگ احمدی ، رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی با اشاره به این خبر به خبرنگار ما گفت: شناسایی و دستگیری افراد اوباش و کسانی که از مردم زورگیری و اخاذی می کنند ، به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار دارد ، طوری که پس از دستگیری اراذل و اوباش شاهد کاهش جرایم از جمله سرقت های به عنف هستیم و این طرح با قاطعیت ادامه دارد.