دستیار ایرانی کره جنوبی:فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی ایران محافظه کارانه برخورد می‌کنند
به دلیل هراس از شکست برابر حریفان بزرگ


قطبی: فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی ایران محافظه کارانه برخورد می‌کنند


خبرگزاری فارس: دستیار سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی درباره عدم برگزاری دیدارهای دوستاته ایران، گفت: مسئولین فدراسیون فوتبال و برانکو ایوانکوویچ به دلیل ترس از شکست برابر تیم های بزرگ، سیاست محافظه کارانه ای در پیش گرفته اند.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل سایت گل، افشین قطبی یکی از دستیاران سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی به شرایط تیم ملی فوتبال ایران اشاره کرد و گفت: با توجه به نزدیکی آغاز جام جهانی ۲۰۰۶ باید مسئولین فوتبال ایران دیدارهای دوستانه ای را با تیم های مطرح جهان انجام دهند و بتوانند با آمادگی کامل در این تورنمنت بزرگ حاضر شوند.
وی افزود: کره جنوبی تاکنون با تیم های بزرگی چون مکزیک، آنگولا، آمریکا و … بازی های خوبی را انجام داده است؛ اما ایران در این حصوص مشکلات فراوانی دارد.
قطبی تصریح کرد: برای برگزاری دیدارهای دوستانه مشکلات سیاسی وجود دارد؛ اما ترس فدراسیون و برانکو از شکست، آنها را محافظه‌کار کرده است.
دستیار ادووکات اظهار داشت: مردم ایران علاقه شدیدی به تیم ملی کشورشان دارند وبا توجه به این موضوع، همواره مسئولین و سرمربی این تیم به شدت تحت فشار قرار گرفته و با احتیاط زیادی به کارشان ادامه می دهند.
قطبی به احتمال فعالیتش در تیم ملی ایران اشاره کرد و گفت: یک بار با برانکو تماس تلفنی داشتم. در واقع سرمربی کرووات در گفت و گو با من برای قرار گرفتن در کنارش ابراز تمایل کرد؛ اما بعد از گذشت چند روز، وی به یک باره تغییر رویه داد و در مصاحبه ای اعلام کرد که چیزی درباره من نمی داند.
آنالیزور ایرانی تصریح کرد: احساس می کنم در تیم ملی ایران فقط یک نفر تصمیم گیرنده نیست؛ در حالی که برانکو باید به عنوان سرمربی تیم ملی ایران تصمیم نهایی را بگیرد.