دستگیری اوباشی که بزرگراه یادگار امام (ره) را مسدود کردند

اوباشی که پس از شرب خمر با شمشیر و قمه به بزرگراه یادگار امام (ره) رفته و با مسدود کردن مسیر، موجب ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شده بودند، دستگیر و دقایقی نیز در مقابل کلانتری «۱۰۸» نواب در معرض دید عموم قرار گرفتند.


سرهنگ سیروس فتحی، رییس کلانتری «۱۰۸» نواب در تشریح دستگیری این متهمان به خبرنگار حوادث ایسنا گفت: مقارن ساعت ۲۰:۱۵ شب گذشته چند تن از اراذل و اوباش پس از مصرف مشروبات الکلی با خودرو پراید به خیابان آمده و در پی تهدید کردن با شمشیر و قمه، بزرگراه یادگار امام (ره) را مسدود کردند که با گزارش این موضوع توسط عابران، ماموران پلیس جهت دستگیری این افراد وارد عمل شدند.


سرهنگ فتحی افزود: متهمان در حالیکه با خودرو پراید اقدام به فرار کرده بودند، در مقابل منزلی واقع در تقاطع زنجان – طوس، به علت پارک دوبله خودرو، توسط ماموران راهنمایی و رانندگی جریمه شده و در حال دادن گواهینامه و کارت ماشین به ماموران راهنمایی و رانندگی بودند که دو تن از آنها به نام‌های «محسن – م» و «هاشم – هـ» توسط ماموران گشت، شناسایی و دستگیر شدند.


وی گفت: در بازرسی از خودرو متهمان یک قبضه شمشیر، سه قبضه قمه و سه بطر مشروب الکلی کشف و ضبط شد. همچنین با ورود ماموران به منزلی که خودرو مقابل آن پارک شده بود، یکی دیگر از متهمان به نام «آرش – ب» نیز دستگیر شد.


سرهنگ فتحی با اشاره به اینکه متهمان پس از گذشت ۱۵ دقیقه از ارتکاب جرم دستگیر شدند، اظهار کرد: تحقیقات در پایگاه هشتم اطلاعات جهت دستگیری دو متهم دیگر پرونده به نام‌های «مجتبی» و «مسلم» در حال پیگیری است.


وی اذعان کرد: یک شرور دیگر منطقه به نام «علی – هـ» که شب گذشته اقدام به ضرب و شتم صاحب یک ویدئو کلوپ واقع در خیابان «کارون» در صبح امروز کرده بود در حالی دستگیر شد که به علت خودزنی حین دستگیری، به بیمارستان منتقل شد.