دستگیری مادربزرگ به خاطر توپ فوتبال همسایه


 
images/20061010/ball.jpg
 
جام جم آنلاین: یک مادربزرگ می گوید به خاطر اینکه توپ فوتبال همسایه اش را که به داخل حیات منزل آنها شوت شده بود پس نداده بازداشت شده است.
همسایه خانم آنجلا هیکلینگ ۵۶ ساله با رجوع به پلیس ادعا کرده بود که وی حاضر نشده توپ فوتبال آنها را که تصادفا به خانه اش افتاده پس بدهد.
به نوشته روزنامه تلگراف خانم هیکلینگ بلافاصله توسط پلیس دستگیر شده و مورد بازجویی و انگشت نگاری قرار گرفته و حتی از او نمونه DNA نیز گرفته اند.
همه این ها در حالی انجام گرفت که شی گم شده یک توپ فوتبال بوده و در ضمن پلیس پس از دو روز بررسی و جستجو در خانه او نتوانسته بود چیزی بیابد لذا پس از پایان تحقیقات پرونده به دلیل نبود مدارک کافی مختومه شد.
خانم هیکلینگ به روزنامه تلگراف گفت:”من از تعجب دارم دیوانه می شوم واقعا تاسف اور و احمقانه است که پلیس کشور وقتش را به خاطر چنین موضوع بی اهمیتی تلف می کند و یک زن میانسال را اینگونه آزرده خاطر می سازد”.
خانم هیکلینگ به همراه شوهر ۶۰ ساله اش ، جان و دو دخترشان شرلی ۲۱ ساله و هیدن ۱۴ ساله در یک خانه ویلایی چهار تخته زندگی می کند.
این زن و شوهر و بچه هایشان به شدت از رفتار پلیس ناراحت و ازرده خاطر شده اند و جالب اینکه بچه ها می گویند تا پیش از این هیچگاه درباره فوتبال هیچ چیزی نشنیده اند”.