دستگیری ۷ شرور مست که قصد ربودن زنی در مقابل چشمان همسرش را داشتند

هفت تن از اشرار منطقه «نبرد» که قصد ربودن زنی را در مقابل چشمان همسرش داشتند، پس از یک نزاع دسته جمعی توسط ماموران پلیس دستگیر شدند.


سرهنگ ناصر امیریان، رییس کلانتری «۱۳۲» نبرد در تشریح حادثه به خبرنگار ایسنا گفت: مقارن ساعت بیست و یک ۱۸ فروردین ماه سال جاری، موتورسواری به همراه همسر و فرزندش مقابل یک ساندویچی واقع در خیابان «گلستان» توقف کرد.


در حالیکه وی به قصد خرید ساندویچ، همسر و فرزندش را ترک کرده بود، ۴ شرور در حالت مست، به طرف همسر وی رفته و با درخواست نامشروع، قصد تعرض به وی را داشتند.


چهار متهم به شرارت درحالیکه قصد کشاندن همسر این موتورسوار به سمت خودرو پیکان خود را داشتند با مقاومت و فریادهای کمک وی مواجه شدند.


در این حال همسر این زن که از موضوع اطلاع پیدا یافته بود، به کمک وی و مقابله با اشرار آمد و در این شرایط اشرار که تعدادشان به ۱۰ تن رسیده بود، اقدام به ضرب و شتم ، تهدید به قتل و شکستن دنده‌های مرد موتورسوار و شکستن شیشه‌های مغازه ساندویچی کردند.


پس از آن، در حالیکه دو تن از اشرار پا به فرار گذاشته بودند، به دنبال تماس مردمی با پلیس «۱۱۰» ماموران کلانتری «۱۳۲» نبرد به محل حادثه اعزام و موفق شدند عاملان شرارت و درگیری به نامهای «محسن» ۲۲ ساله، «مهدی» ۲۳ ساله، «سجاد ، «امیر» ، «پویا» ، «محمدجواد» و «منوچهر» ۱۸ تا ۲۴ ساله که قصد فرار از دست ماموران داشتند را پس از دقایقی تعقیب و گریز دستگیر کنند.


با توجه به اظهارات شاکیان و دلایل و مدارک کافی ، این هفت تن که متهم به ضرب و جرح عمدی، اخلال در نظم، آدم ربایی و مزاحمت برای نوامیس هستند، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی منتقل شدند.


تحقیقات برای شناسایی سه متهم دیگر پرونده که از محل متواری شدند، ادامه دارد.