محصولات دانلودی

دفاع الهام حمیدی از مدافعان حرم!+عکس

یک بازیگر زن به اتفاقات اخیر در سوریه و جبهه مقاومت عکس العمل نشان داد.

الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در صفحه شخصی خود با انتشار تصویری از فرزند یک شهید مدافع حرم بر سر پیکر مطهر پدرش با تجلیل از این رزمندگان به مناسبت اتفاقات اخیر در جبهه سوریه و شهر حلب، خطاب به مخاطبانش و طرفدارانش نوشت:

دفاع الهام حمیدی از مدافعان حرم!+عکس

از روزی که جنگ سوریه و نبرد با این داعش تکفیری شروع شد ،خیلی دوست داشتم به مردم عزیز کشورم و اول بخودم این نکته رو متذکر بشم که خیلی راحت می‌ تونست و می‌ تونه جنگی که بیرون مرز کشورمونه به داخل خاک ایران بیاد و این آرامش و امنیتی که بعضاً خوشی زیر دلهامون شده رو از هممون بگیره بطوریکه فرصت تابیدن ‌های ناجوانمردانه به همدیگر و هم نداشته باشیم ، پس بودند و هستند و خواهند بود غیور مردان و بزرگدلانی که برای امنیت و نام وطن و اعتلای دین و اعتقادشان جان بر کف گذاشتند و باز هم می‌ گذارند، درود بر شرف و غیرت و ایمانتان، اطمینان دارم راه حق و صاحبان حرم ‌ها به مدافعانشان کمک خواهد کرد و آن‌ها را در این راه پر خطر تنها نخواهد گذاشت اما دلم به درد میامد ضمن ارج به همه افکار و انجمن ‌های مدافع حیوانات و حقوق آن‌ها وقتی میدیدم در کشور و فضای مجازی اینقدر حامی و مدافعان حیوانات و طبیعت و محیط زیست، حقوق بشر داریم اما در پشتیبانی و دفاع از مدافعان حرم که همان مدافعان ایران و اسلام محسوب میشوند کوتاهی می‌ کنیم و در ادای حق مطلب آن‌ها که جان خود و حق فرزندان و خانواده شان را زیر پا گذاشته اند، زبان بسته ایم امروز وقتی در چند پیج مردمی و عادی و حتی برخی از همکاران عزیزم این پشتیبانی و حرکت و دیدم کلی خوشحال شدم هر چند که اینگونه حرکات و پشتیبانی ‌های ما ذره ای از رشادت ‌های دلیرمردانی که در هر جای و مکانی برای ایران و ایرانی دفاع میکنند را جبران نمیکند

 اما بی انصافی است به آن‌ها درود نفرستیم و یادشان نکنیم ، بویژه که این روزها که مدافعان حرم در خان طومان سخت گرفتار محاصره و جنگی سخت هستند و بیش از همیشه به دعا و نفس حق شما محتاجند. التماس دعا.

(با ارج ویژه به همه عقاید و مسلک ‌ها و جریان ‌های فکری و حقوق همه حق ‌های انسانی و حیوانی ) انتظار دارم باز عده ای نیاند تو اینجا و صفحات همکارانم با کوتاه فکری شروع کنند به این که چرا تیپ و مدل شما اینجوریه ؟ چرا خودمون جنگ نمی ریم؟ یا علاقه مندان به حقوق حیوانات وغیره رو مقابل ما قرار بدند و..؟

این مطلب اعتقاد و نظر من بود چرا که اصلاً این حقوق و مقایسه بین حیوان انسان شاید درست نباشه و صرفا هدف یاد و دعا و تلنگری بود که تا الکی برای همه دایه دلسوز تر از مادر نباشیم و همه جا شمع روشن نکنیم و معلومه که باید برای همه اصول اخلاقی و انسانی و مبارزه و روشنگری با اعمال بد و مثل مبارزه با دخانیات و مواد مخدر ، اسید پاشی و اختلاس و حیوان نیازاری و حق کشورمون تلاش کنیم.

مشرق

اخبار مرتبط :

الهام حمیدی از زندگی شخصی و دغدغه هایش میگوید! +عکس

عکسهای دیدنی از الهام حمیدی و تیپ جدیدش

جدید ترین عکسهای الهام حمیدی

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۸ May 2016 | 4:12 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما