دلیل اصلی عدم همکاری چاووشی با مهرجویی فاش شد!

نه ماه قبل داریوش مهرجویی برای حضور در “سنتوری۲” به محسن چاووشی پیشنهاد همکاری داده بود و چاووشی با مطرح کردن یک رقم هنگفت و حدود نیم میلیارد(!) به عنوان دستمزد هم باعث عدم همکاری شده بود و هم اسباب ناراحتی مهرجویی را فراهم کرده بود.

داریوش مهرجویی

چاووشی قید “سنتوری۲” را زد و در عوض چند قطعه برای سریال “شهرزاد” خواند که این قطعات بشدت مورد توجه قرار گرفت.سیدمحمد امامی تهیه کننده “شهرزاد” به تازگی در گفت‌وگو با “تجربه” ادعای جالبی را درباره دلیل عدم همکاری چاووشی و داریوش مهرجویی بیان کرده است.

اگر مهرجویی دستمزد را هم پرداخت می‌ نمود چاووشی یک بهانه دیگر می‌ آورد

وی می‌ گوید: به نظر من چاووشی در تعاملی که نمی خواست با مهرجویی اتفاق بیفتد با کم رویی مطلق قیمتی گفت که وارد این همکاری نشود. اگر تیم مهرجویی این دستمزد را هم پرداخت می‌ نمود احتمالا چاووشی یک بهانه دیگر برای کار نکردن با ایشان پیدا می‌ نمود.

امامی خاطرنشان می‌ سازد: محسن آن کارسنتوری۲ را دوست نداشت. مثل بازیگری که جزو تاپ تن هاست و دوست ندارد در هر کاری حاضر باشد یعنی نام و نان را با هم یکی نمی کند.

کاملا مشخص بود که در “سنتوری۲” چه موضوعیتی وجود داشته

این تهیه کننده می‌ افزاید: به هر حال برای چاووشی محتوا و کانسپتی که میخواهد کار کند مهم است. آدمی که ده سال در اوج به سر می‌ برد یعنی انتخابهای درستی داشته و اینها باعث شده هر آن‌چه می‌ خواند را مردم دوست داشته باشند و بشنوند.

امامی تأکید می‌ کند: فکر می‌ کنم کاملا مشخص بود که آنجاسنتوری۲ چه موضوعیتی وجود داشته و اصلاً بحث قیمت و… نبوده است.

سینماژورنال

اخبار مرتبط :

عکس/ خودروی داریوش مهرجویی

خبرهای جدید از «سنتوری ۲» داریوش مهرجویی!

تقدیر داریوش مهرجویی از جوان بوشهری +عکس

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۸ March 2016 | 1:24 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.