دنیزلی: می توانستیم به سپاهان ۱۰ گل بزنیم

دنیزلی: می توانستیم به سپاهان ۱۰ گل بزنیم


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پاس تهران گفت: ‌در دیداری که بیش از ۱۰ شانس مسلم گلزنی داشتیم، مساوی کردیم.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، مصطفی دنیزلی روز جمعه پس از تساوی در دیدار برابر تیم فوتبال سپاهان اصفهان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمام شانس هایمان را به حریف دادیم. با اشتباهات فردی که بازیکنان مرتکب شدند، مثل حرکتی که می‌داودی پس از اعتراض بی موردش به داور انجام داد و عملکرد ضعیف نفرات جایگزین در بازی که باید با اختلاف چند گل پیروز می شویم را مساوی ۴ بر ۴ کردیم.
وی افزود: تا به امروز منتظر یک تساوی از استقلال بودیم تا صدرنشین شویم؛ اما در انتظار یک شکست یک صفر از این تیم هستیم تا به هدفمان دست یابیم.
دنیزلی تصریح کرد: رقابت در ۳ هفته پایانی اهمیت ویژه ای دارد. دو تیم پاس و استقلال رقابتی جانانه با هم خواهند داشت. هر دو تیم روی پل هستند و هر تیمی اشتباه کند، از روی این پل پرتاب می شود.
وی ادامه داد: تا حدودی از بازی شاگردانم راضی هستم. امروز (جمعه) فرصت مناسبی برای ایمان رزاقی بود تا خود را نشان دهد؛ اما پس از گل او کارت قرمز می‌داودی پیش آمد اشتباهی که آرش مرتکب شد و تیم گل سوم را دریافت حرکتی که شکوری به نوعی دیگر آن را تکرار کرد تا بازی مساوی شود. البته اینها جزیی از فوتبال است و باید در بازی های آینده به نوعی آنها را جبران کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پاس تهران با اشاره به غیبتش در بازی مقابل ذوب آهن گفت: یک‌سری مشکلات وجود دارد که به صورت طبیعی ممکن است در یک خانواده رخ دهد.
وی تصریح کرد: تکلیف قهرمانی با سوت داور در پایان هفته سی ام لیگ برتر مشخص می شود. لیگ ایران به گونه ای است که هر تیمی در هر جایی می تواند حریفش را شکست دهد. این مسئله ما را امیدوار می کند تا هفته آخر برای قهرمانی تلاش کنیم.
تیم فوتبال پاس تهران در پایان هفته بیست و هفتم لیگ برتر با کسب ۴۹ امتیاز مکان دوم جدول را در اختیار دارد.