ده‌نمکی پیشنهاد بازی «آنجلینا جولی» در فیلمش را نپذیرفت

«مسعود ده‌نمکی» پیشنهاد «علی سرتیپی» برای بازی «آنجلینا جولی» در فیلم جدیدش را نپذیرفت.ه گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در پی درج اخباری در رسانه‌ها مبنی بر مذاکرات «علی سرتیپی» با مدیر برنامه‌های «آنجلینا جولی» برای حضور در ایران و بازی در یکی از فیلم‌های سینمایی، خبرنگار سینمایی فارس مطلع شد از چندی پیش اسپانسرهایی برای تامین هزینه‌های این حضور اعلام تمایل کرده بودند. این در حالی است که سرتیپی
خبر این مذاکرات را بدون نام بردن از فیلمی عنوان کرده بود.
بر اساس این گزارش، «علی سرتیپی» -تهیه‌کننده سینما – پیشنهاد این حضور را برای فیلم سینمایی «رسوایی» – که به تازگی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی پروانه ساخت دریافت کرده – با عوامل فیلم در میان گذاشت که ده‌نمکی با این حضور موافقت نکرد.

اما طی تماس خبرنگار سینمایی فارس با «مسعود ده‌نمکی»، وی ضمن تایید خبر ارائه شدن این پیشنهاد، گفت: در همان ابتدای امر به آقای سرتیپی عدم تمایل خودم را اعلام کردم تا به اسپانسرها منتقل کند.
خبرگزاری فارس

چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۰
2 نظر برای "ده‌نمکی پیشنهاد بازی «آنجلینا جولی» در فیلمش را نپذیرفت" ارسال شده
  1. ناشناس گفت:

    خیلی خوب کاری کرد. کار کردن با یه فاحشه که افتخار نداره. من چندوقت پیش یه فیلم سینمایی دیدم که آنجلینا جولی بازی می کرد. حدودا یه ربع فیلم رو با بدن کاملا برهنه بدون کوچکترین لباسی جلوی دوربین بود. همچین آدمی چه افتخاری داره باش کار کردن؟ فاحشه های این دوره زمونه تغییر اسم دادن و هنرمند شدن!!!!!!!

  2. ناشناس گفت:

    دلیلش کاملا روشنه باعرض پوزش اگه جلوی الاغ جزیونجه بریزی اخ میدونه حالا میخواد خوشمزه ترین و مغذی ترین غذاهاباشه!اگه مابابت لودگی و به تمسخرگرفتن آدمایی که جونشون رودادن پول بلیط نمیدادیم امثال این آقا خیال ورش نمیداشت!

نظرات بسته شده است.