ده سال حبس برای سارقان مامورنما


 
images/20070313/police.jpg
 
:۲ سارق مامورنما که به اتهام ۳۹ فقره سرقت و اخاذی از رانندگان خودروهای عبوری و رانندگان کامیون در زندان به سر می برند ، روز گذشته از سوی قاضی شعبه ۱۰۳دادگاه ملارد به ۱۰سال حبس ، ۱۰۰ضربه شلاق و رد مال به شاکیان پرونده ، محکوم شدند.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ظهر روز ۱۷خرداد امسال مردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰شهریار تماس گرفت و سرقت اموالش را از سوی ماموران قلابی خبر داد.
در پی این تماس ، ماموران اداره آگاهی شهریار به محل حادثه اعزام شدند و به تحقیق از مرد شاکی پرداختند.
مرد شاکی در تشریح ماجرا به ماموران گفت: من راننده کامیون هستم و سرنشینان یک دستگاه خودرو با معرفی خود تحت عنوان مامور مبلغ یک میلیون و ۵۰۰هزار تومان از من سرقت کرده و متواری شدند و فقط شماره پلاک خودروی آنها را به خاطر سپردم.
با اطلاعاتی که این مرد در اختیار ماموران گذاشت ، کارآگاهان اداره آگاهی در حوالی پمپ بنزین شهرک اندیشه کرج شد، با استعلام شماره خودرو معلوم شد، که پلاک آن متعلق به یک دستگاه خودروی پراید مسروقه است.
به این ترتیب با تعقیب و گریز سارقان و شلیک پلیس یکی از آنها هدف قرار گرفت و کشته شد و ۲سارق دیگر نیز دستگیر شدند.
چند روز پیش ۲سارق مامورنما برای محاکمه در شعبه ۱۰۳دادگاه جزایی ملارد حضور یافتند و به دفاع از خود پرداختند و پس از محاکمه در شعبه ۱۰۳دادگاه جزایی ملارد هر یک از متهمان به ۵سال زندان ، ۵۰ضربه شلاق ، رد مال شاکیان پرونده و به دلیل فرار از دست ماموران ، هر یک را به ۶ماه حبس تعلیقی محکوم شدند.