محصولات دانلودی

دومین شکست بانوان اسکیت هاکی ایران در رقابت ‌های جام جهانی

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم ورزشی ، بیست و دومین دوره رقابت ‌های جام جهانی اسکیت هاکی ۲۰۱۶ در رده ‌های سنی جوانان و بزرگسالان و در دو بخش زنان و مردان از ۲۳ خرداد ماه در شهر «آسیاگو روانا» ایتالیا آغاز شد.
به گزارش خبرینه و به نقل از روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون اسکیت، تیم ملی اسکیت هاکی بانوان ایران شب گذشته – دوشنبه – در دومین دیدار با نتیجه ۱۷ بر صفر مقابل تیم بانوان فنلاند شکست خورد.
تیم هاکی بانوان ایران که نخستین حضور را در این رقابت ‌های بین المللی تجربه می‌ کند، در نخستین بازی مقابل ایتالیای میزبان با نتیجه ۵ بر صفر ناکام شده بود.
تیم اسکیت هاکی بانوان ایران در ادامه این رقابت ‌ها روز سه شنبه به مصاف لتونی می‌ رود.
این رقابت ‌ها با حضور ۷۲ تیم از ۳۱ کشور جهان و هزار و ۵۰۰ اسکیت باز تا هفته نخست تیر ماه ادامه دارد.

خـبـر و مطلب بالا در گروه زنان – دختران و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۴ June 2016 | 3:22 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما