دوپینگ هندبالیست های عربستانی

دوپینگ هندبالیست های عربستانی

جام جم آنلاین: مسئولان هندبال از دوپینگ بازیکنان تیم عربستان و دریافت پیشنهاد رشوه برای عدم پیگیری موضوع خبر دادند.به گزارش فارس، پس از رویارویی تیم هندبال عربستان با تیم ایران در دیدار رده‌بندی سیزدهمین دوره جام ملت‌های آسیا، اتفاقات جالبی در زمان انجام آزمایش دوپینگ بازیکنان عربستان رخ داد.

بر این اساس ابتدا مسئولان این تیم تلاش کردند فرد دیگری را به جای بازیکن انتخاب شده برای نمونه‌‌‌گیری معرفی کنند که با هوشیاری مسئولان برگزارکننده از این جابه‌جایی جلوگیری به عمل آمد. در این میان تصاویر این اتفاقات ثبت شده تا قابلیت پیگیری داشته باشد.

بازیکن انتخاب شده برای نمونه‌گیری نیز پس از پافشاری بر عدم انجام آزمایش، سرانجام رضایت داد، هر چند که خود معترف بود از داروی غیرمجاز استفاده کرده است.

علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال با تایید این مطلب ، گفت: این اتفاقات در حضور نمایندگان «وادا» صورت گرفت و ما نیز به شدت پیگیر آن هستیم. هرچند که معتقدیم حداقل پنج بازیکن عربستان دوپینگی هستند.

وی در مورد احتمال تغییر نتیجه بازی تیم با عربستان گفت:‌ دوپینگ یک بازیکن تنها باعث محرومیت او شده و در نتیجه تاثیر ندارد اما اتفاقات آنقدر غیرطبیعی بود که قابلیت پیگیری بیشتر دارد.‌ آنها حتی برای چشم‌پوشی از این اتفاقات پیشنهاد رشوه دادند که این موضوع را هم گزارش کرده‌ایم.