دو سارق سیم و کابل کشته شدند

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین، علیرضا رزمی صبح امروز در شرح جزییات بیش‌تر این حادثه به خبرنگاران بیان کرد: در پی تماس تلفنی ساعت ۶ بامداد امروز مردم روستای «نوکار گزی» از توابع بخش کره بند شهرستان بوشهر با مرکز فوریت‌‌های پلیسی ۱۱۰مبنی بر سرقت سیم و کابل برق روستا به‌وسیله دو نفر سارق، مأمورین پاسگاه انتظامی کره بند به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور گشت پلیس در محل حادثه مشخص شد دو سارق به هویت محمدحسن و مهدی ساکن یکی از استان‌‌های هم‌جوار در حال سرقت سیم و کابل برق روستا هستند.

رزمی بیان نمود:‌ سارقین بدون توجه به اخطار و دستور ایست پلیس اقدام به درگیری و در حین درگیری با اسلحه سوزنی به سمت مردم و پلیس شلیک کردند که سه نفر از اهالی روستا زخمی و دو دستگاه خودرو نیز دچار خسارات زیادی شد.

وی تصریح نمود: نیروهای پلیس حاضر در صحنه با رعایت همه جوانب احتیاط با شلیک ۲۴ تیر هوایی خواستار تسلیم سارقین شدند ولی سارقین همچنان بدون توجه به دستور پلیس به سمت مردم و پلیس شلیک می‌‌کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان بوشهر خاطرنشان نمود: نهایتاً پلیس به سمت سارقین مسلح تیراندازی نمود که یکی از سارقین از ناحیه پا مجروح، دستگیر و به بیمارستان منتقل شد.

وی بیان نمود: همدست دیگر این سارق که عرصه را بر خود تنگ می‌‌دید با اسلحه سوزنی که در دست داشت یک تیر به سینه خود شلیک نمود که بر اثر جراحات وارده فوت نمود.

این مقام انتظامی اظهار داشت: لحظاتی قبل نیز سارقی که به بیمارستان اعزام‌ شده بود بر اثر جراحات وارده فوت نمود.

منبع: فارس

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ March 2016 | 9:44 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.