محصولات دانلودی

دو نفر از عوامل بمب گذارى در شهرستان نقده دستگیر شدند

فرمانده انتظامى آذربایجان غربى گفت: دو نفر از عوامل گروهک پ ک ک که قصد بمب گذارى داشتند دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار آریا از ارومیه، سردار کرمى در گفتگو با خبرنگاران در ارومیه افزود: این دو نفر از عوامل اصلى عناصر پ ک ک هستند و قصد داشتند یک بمب دست ساز پیچیده را در که از عراق وارد کشورمان کرده بودند را در جلوى خانه یکى از پیش مرگان کرد که با ناجا همکارى مى کند در شهرستان پیرانشهر منفجر کنند .


وى اظهار کرد: این بمب در داخل یک خانه کشف شد وبعد از اطلاع یافتن مامورین نیروى انتظامى از طریق پلیس ۱۱۰ در ساعت دو نصف شب، تیم هاى چک و خنثى سازى نیروى انتظامى به محل مذکور اعزام شدند و خانه هاى اطراف را تخلیه کردند.


وى ادامه داد: این بمب متشکل از دو عدد گلوله خمپاره ۱۲۰ میلى مترى ، یک گلوله خمپاره ۸۱ میلى مترى ، دو قبضه مین ضد نفر جهنده ، ۵/۱ پوند خرج، دو پوند تى ان تى ، ۵۶ پوند مواد منفجره ، ۱۰ فوت فیتیله انفجارى بود.


وى اضافه کرد: این بمب در ابعاد ۶۰ در ۸۰ و نوع تله آن الکتریکى ارتعاشى بود و قابلیت کنترل از راه دور را داشت .


وى تصریح کرد: همچنین در این بمب از ۱۲ باطرى خشک متوسط ۵/۱ ولت جهت رساندن برق به سه عدد چاشنى استفاده شده بود.


سردار کرمى گفت: افراد دستگیر شده در اعترافات خود ذکر کرده اند که اگر موفق نمى شدند که این بمب را در شهرستان پیرانشهر و در جلوى منزل آن پیشمرگ منفجر کنند آن را به دستور یکى از عناصر اصلى گروهک پ ک ک به کد احمد به شمال شرق کشور و شهرستان مشهد منتقل مى کردند تا در آنجا آن را با مواد مخدر معامله کنند.


وى یادآور شد: این افراد دستگیر شده از اهالى شهرستان نقده و از تسلیمى هاى دموکرات هستند که جدیدا به عضویت گروهک پ ک ک درآمده بودند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما