محصولات دانلودی

دیدار تیم‌های پرسپولیس – فجر سپاسی به یکشنبه آینده موکول شد

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس – فجر سپاسی شیراز به روز یکشنبه هفته آینده (۲۶ فروردین) تغییر یافت.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در حالی که قرار بود دیدار هفته‌ی بیست و پنجم لیگ برتر بین تیم‌های پرسپولیس و فجر سپاسی شیراز روز پنجشنبه هفته‌ی جاری در ورزشگاه حافظیه برگزار شود، به دلیل سفر احتمالی رییس جمهور به استان فارس این بازی با سه روز تاخیر برگزار خواهد شد.


مسوول روابط عمومی سازمان لیگ حرفه‌یی فوتبال با تایید این خبر در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: سازمان لیگ پس از درخواست هیات فوتبال استان فارس موضوع تغییر زمان برگزاری این دیدار را بررسی کرد و در نهایت مقرر شد بازی در روز یکشنبه برگزار شود.


گریگوریان خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه جدید دیدار بین تیم‌های پرسپولیس و فجر سپاسی از هفته بیست و چهارم لیگ برتر روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 14
  • ۱۹ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما