دیوید بکهام ۹۰ میلیون تومان پول به کفش می‌دهد
گوشه‌ای تازه از زندگی خصوصی یک انگلیسی


دیوید بکهام ۹۰ میلیون تومان پول به کفش می‌دهد


خبرگزاری فارس: ستاره انگلیسی شاغل در لیگ حرفه‌ای فوتبال امریکا از گرانترین کفش‌های موجود در ایالات متحده استفاده می‌کند.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روزنامه نویه زورخر سایتونگ، دیوید بکهام از کفش های بسیار گران قیمت و با چرمی بسیار اعلا استفاده می‌کند.
‌بازیکن انگلیسی تیم لوس آنجلس گالاکسی از زمانیکه راهی ایالات متحده شده، ‌کفش‌هایی با مارک مرغوبترین و گران قیمت ترین کفاشی این کشور (لانونس که برای ثروتمندان آمریکایی به صورت سفارشی کفش تولید می‌کند)‌ استفاده کرده است.
‌بکهام به تازگی ۱۰ جفت از کفش های این کارگاه در لوس آنجلس خریداری کرده که بهای ارزانترین ترین آنها، ‌۷ هزار یورو (۹ میلیون تومان) بوده است.
این بازیکن علاوه بر خود، کفش های اعضا خانواده اش را نیز از این مرکز گران قیمت تهیه کرده است؛ به طوریکه برای همسرش تعداد ۷ جفت به ارزش ۴ تا ۹ هزار یورو ( ۵ تا ۱۱ میلیون تومان) به صورت سفارشی خریداری کرده است.
وی برای سه فرزند پسرش نیز کفش‌هایی به ارزش ۱۰۰۰ تا ۱۴۰۰ یورو (یک میلیون تا یک میلیون و هشتصد هزار تومان) تهیه کرده است.
این نشریه در پایان گزارش بحث انگیز خود، به این اشاره کرده تا قبل از اینکه دیوید بکهام راهی امریکا شود، ‌دست به چنین خرج های سنگینی نمی زد؛ اما از زمانیکه با چهره‌های ثروتمند این کشور، ‌به خصوص هنرپیشه‌ها ‌رفت و آمد دارد،‌ چنین هزینه هایی را متقبل می شود.