دین محمدی: جوانان یادگاری مظلومی برای استقلال هستند

مربی تیم فوتبال استقلال با دفاع از عملکرد مظلومی می‌ گوید که او جوانانی را برای استقلال به یادگار گذاشته است.

 به رپرتاژ خبرینه و به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان سیروس دین محمدی در واکنش به انتقادات صورت گرفته علیه کادرفنی استقلال و پرویز مظلومی، گفت: بدون تعارف می‌ گویم که استقلال در این فصل مدیون مظلومی است. مظلومی برای استقلالی که در دو فصل گذشته حتی سهمیه نگرفته بود، یادگاری بسیار خوب و پر تعدادی به نام بازیکنان جوان باقی گذاشته است که ارزش بسیاری دارد. در ابتدای فصل کمتر کسی فکر می‌ کرد استقلال پس از دو سال عدم نتیجه گیری و با حضور بازیکنان جوان بتواند نتیجه مطلوبی کسب کند اما حالا در فینال حذفی هستیم و شانس زیادی برای کسب سهمیه داریم.

وی ادامه داد: کادرفنی استقلال در فصل جاری نمره قبولی گرفته است و باید منتقدان واقع بینانه شرایط استقلال را تحلیل کنند. ما در بازی برابر تراکتورسازی از بازیکنان ۱۹ ساله در ترکیب خود استفاده کردیم و نام هایی مانند نورافکن، اسماعیلی، شعبانلو و … که در حضور مظلومی اولین تجربه بازی در ورزشگاه آزادی را تجربه کردند، یادگاری ‌های مظلومی برای استقلال هستند. ما در نیم فصل دوم روزبه چشمی را از دست دادیم و عادل شیحی نیز که بازیکن تاثیر گذاری است شوربختانه با مصدومیت نتوانست به استقلال کمک کند.

مربی تیم فوتبال استقلال با بیان این نکته که پیشکسوتان باید در کنار استقلال باشند، تصریح کرد: پیشکسوتان استقلال در کنار نقد واقع بینانه می‌ توانند دست در دست کادرفنی استقلال برای موفقیت تیم تلاش کنند و بهتر است پیشکسوتان در این موقعیت حساس تنها به فکر پشتیبانی از تیم باشند.

دین محمدی درباره دیدار استقلال برابر صبا، بیان کرد: با صبا دیدار مشکل و سختی داریم اما می‌ خواهیم لیگ را با برد به پایان ببریم. برای کسب پیروزی و شادی هواداران هم قسم شده ایم و باید با کسب دو برد در دیدارهای پیش رو باعث خوشحالی استقلالی ‌ها شویم.

او در پایان درباره دیدار استقلال برابر تراکتور نیز گفت: شوربختانه در دقیقه بدی گل سوم را خوردیم و نتوانستیم به بازی بازگردیم. استرس بالای بازی برای جوانان ما بسیار سخت بود و شوربختانه نتیجه مطلوب هواداران کسب نشد اما مطمئنا اگر داور گل اول تراکتور را که در موقعیت خطا به ثمر رسید، مردود اعلام می‌ کرد نتیجه دیگری رقم می‌ خورد. آن گل بر روند بازی تاثیر داشت و مطمئنا شرایط می‌ توانست تغییر کند.