محصولات دانلودی

دیوید اتنبرو غول مستندسازی در جشنواره «شفیلد» حضور می‌‌یابد

دیوید اتنبرو غول مستندسازی در جشنواره «شفیلد» حضور می‌‌یابد

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از خبرگزاری مهر برگرفته از اسکرین دیلی، این چهره کهنه‌کار مستند تلویزیونی موضوع یک نشست خواهد بود که ۱۳ ژوئن برگزار می‌‌شود.

سر دیوید اتنبرو که سال‌‌ها به عنوان مستندساز شناخته شده درباره ده‌‌ها فعالیت و کار خود و نیز آینده رسانه در جشنواره مستند شفیلد که از ۱۰ تا ۱۵ ژوئن برگزار می‌‌شود، شرکت می‌‌کند.

وی که از مسئولان قبلی بی‌بی‌سی۲، از معرفان تلویزیون رنگی به جهان و از رپرتاژ دهندگان واقعه فرود انسان بر کره ماه بود، در فستیوال مستند و در تاریخ ۱۳ ژوئن حضور می‌‌یابد.

لی مکینتایر مدیر فستیوال بیان کرد از این که این چهره کهنه‌کار دعوت جشنواره را پذیرفته بسیار مفتخر است. وی بیان کرد: او غول دنیای مستند جهان است و ماجراهای او از تاریخ طبیعی و فیلم‌‌های او اسطوره‌ای و ماندگار هستند.

اتنبرو ۶۴ سال به عنوان یک مستندساز فعالیت کرد و الگوی فیلمسازی مستند در سراسر جهان است.

در این برنامه مایکل مور، لرد پوتنام و شیلا نوینس رییس بخش مستند شبکه اچ‌بی‌او شرکت خواهند داشت.

سر دیوید اتنبرو ۹۰ ساله طبیعت‌شناس و برنامه‌ساز تلویزیونی انگلیسی است. او برای ساخت رازهای بقا از حیوانات و گیاهان کره زمین شهرتی جهانی دارد و تنها فردی است که در این حوزه موفق به دریافت جایزه بفتا هم در فیلم‌‌های سیاه و سفید، هم رنگی و هم سه بعدی شده است. این مستندساز به عنوان گنجینه ملی بریتانیا شناخته می‌‌شود و در سال ۲۰۰۲ یکی از ۱۰۰ چهره برتر انگلستان خوانده شد. او برادر کوچکتر ریچارد اتنبرو کارگردان مشهور است که چندی پیش درگذشت.  

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۵ June 2016 | 3:53 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما