ذوالفقارنسب: مدیران باشگاه سایپا راست نمی گویند
ذوالفقارنسب: مدیران باشگاه سایپا راست نمی گویند


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: مدیران این باشگاه حقیقت ماجرا را نمی گویند و حرف هایشان بدون پایه و اساس است.


بیژن ذوالفقارنسب روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در ابتدای فصل برنامه‌ریزی خاصی انجام شد که بر مبنای آن فرار از منطقه خطر و سقوط به دسته پائین‌تر، در دستور کار قرار داشت؛ ولی اکنون اعلام می‌کنند که برنامه ما قرار گرفتن تیم در جایگاه اول تا ششم جدول بود.
وی ادامه داد: اگر این موضوع را هم بپذیریم، باز هم دلیلی برای کنار گذاشتن من وجود ندارد چرا که سایپا هم اکنون در رتبه چهارم قرار دارد.
ذوالفقارنسب تصریح کرد: مدیران سایپا منتظر یک شکست بودند تا برنامه هایشان را اجرا کنند. مطمئن باشید اگر در هفته بیست و چهارم هم شکست می‌خوردیم، این اقدام را انجام می‌دادند و مرا بر کنار می‌کردند.
سرمربی سایپا خاطر نشان کرد: به هیچ وجه با مسئولان باشگاه مشکل نداشتم. هنوز هم نمی‌دانم چرا منتظر شکست تیم بودند تا مرا برکنار کنند.
ذوالفقارنسب افزود: مدیر عامل سایپا ادعا می کند در اصول و ارزش‌ها با هم اختلاف داشتیم؛ در حالی که چنین موضوعی صحت ندارد. این چه اصولی است که از آن خبر ندارم. باشگاهی که نامه اجرایی سه صفحه‌ای ندارد، چگونه دم از اصول می‌زند.
سرمربی سایپا عنوان کرد: باشگاه هیچ‌گاه ابزار و امکانات لازم را برای قهرمانی مهیا نکرد. آنها در حالی این ادعا را می‌کنند که بودجه باشگاه به دلیل عملکرد ضعیف در سال‌های گذشته حتی یک ریال هم افزایش پیدا نکرده بود. فقط از هفته دهم به دلیل کسب نتایج مطلوب، بودجه را کمی افزایش دادند.
وی اظهار داشت: مدیریت باشگاه اعلام کرد، افتخاری مربی موقت این تیم است؛ در حالی که این مربی حاضر نشد در تمرین روز گذشته حاضر شود. این تصمیمی بود که افتخاری به همراه کلیه اعضای کادر فنی گرفته بودند.
ذوالفقارنسب خاطر نشان کرد: مدیران سایپا عوام فریبی می‌کنند. از مدیریت صنعتی کهن که بویی از ورزش نبرده، انتظار دیگری نمی توان داشت.
وی در خصوص حرف و حدیث‌های پیش آمده درباره شکست برابر راه‌آهن اظهار داشت: پیش از این بازی، بازیکنان خواهان دریافت پاداش خود شدند؛ اما مدیریت باشگاه از این کار امتناع کرد. به همین دلیل بازیکنان بدون انگیزه برابر راه آهن ظاهر شدند. شکست ما دلیلی جزء این نداشت.
وی با اشاره به توقع بیش از حد مسئولان سایپا از بازیکنان و کادر فنی، تصریح کرد: تصور می‌کنند تیم همواره باید در شرایط آرمانی قرار داشته باشند. آماری هم که ارائه می دهند، اشتباه است. ای کاش کمی واقع بینانه‌تر صحبت می‌کردند.