محصولات دانلودی

رئیس جمهور مالدیو : پیروزی سه بر یک ایران نشانه ای از پیشرفت بازیکنان مالدیو بود!

رئیس جمهور مالدیو از عملکرد بازیکنان تیم ملی این کشور در بازی‌های آسیایی برابر ایران ستایش کرد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امید ایران توانست سه بر یک مالدیو را شکست دهد. با این وجود مردم مالدیو از این نتیجه راضی هستند.


رئیس جمهور در گفت و گوی تلفنی با عبد الحامد عبد الغفور، مدیر استویکف، سرمربی و احمد مجتبی، کمک مربی اینچنین از آنها ستایش کرد :« پیروزی سه بر یک ایران با وجود برتری نسبی آنها نشانه ای از پیشرفت بازیکنان مالدیوی بود.»


رئیس جمهور از این که تیم ملی کشورش توانست به ایران گل بزند ابراز خوشحالی کرد و به بازیکنان برای پیروزی در دیدارهای آینده دلگرمی داد. مسوولای تیم هم با قدردانی از رئیس جمهور گفتند که این تماس تلفنی انگیزه و نیروی اشان را برای نمایش آبرومندانه در دو دیدار پیش رو بیشتر می کند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 21
  • ۱۰ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما