رئیس جمعیت هلال احمر درگذشت نجاتگر قزوینی را تسلیت گفت

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری مهر، متن پیام دکتر سیدامیرمحسن ضیائی؛ رئیس جمعیت هلال احمر بدین شرح است: درگذشت مهدی قاسمی؛ نجاتگر با تجربه، دلسوز و متعهد پایگاه کوهین‌شهر قزوین که در لباس مقدس امدادگری، برای آسایش هم‌وطنان خود خدمت می‌کرد، حادثه‌ای تلخ و سخت بود. امدادگری که سالیان متمادی برای کمک به همنوعان خود بی وقفه تلاش کرد و آسایش مردم را بر آرامش دنیایی خود ارجح قرار داد، به یقین به فیض اجر اخروی و آسایش و آرامش ماندگار برای خود نائل آمد.

مرحوم قاسمی، نمونه‌ای از تجلی راستین فداکاری و نوع‌دوستی است. جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نه‌ تنها به داشتن چنین عزیزانی به خود می‌بالد، بلکه زنده نگه داشتن یاد و استمرار راه مهربانی آنها را وظیفه خود می‌داند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر درگذشت این امدادگر عزیز را به خانواده محترمشان و تمام اعضای خانواده جمعیت هلال احمر تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای روح بزرگش، علو درجات را مسئلت می نمایم.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ February 2016 | 7:12 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.