رابطه غیراخلاقی زن سابقه‌دار در جریان شکایت دروغ از پسر جوان لو رفت

زن سابقه‌دار که قصد داشت با اعلام شکایت ربوده شدن، با ادعای رابطه نامشروع از مردی انتقام بگیرد، با هوشیاری کارآگاهان پلیس قم ناکام ماند.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا، سیزدهم تیر ماه سال جاری، زنی ۲۴ ساله به هویت «رــ ق» با مراجعه به کلانتری ۱۸ قم اعلام کرد: حدود ساعت ۲۲ شب از پایانه مسافربری سوار یک دستگاه خودرو تاکسی سمند با پلاک معلوم شدم که یک مسافر مرد نیز داشت.


این زن در ادامه اظهاراتش به پلیس گفت: پس از حرکت در مسیر، فرد دیگری نیز سوار تاکسی شد، اما در طول مسیر، این افراد با تهدید من و گرفتن کیف پول که حاوی یکصدهزار تومان وجه نقد بود، قصد داشتند، مرا برای عملی کردن نیت پلیدشان به قلعه‌ای خارج از شهر انتقال دهند که در مواجهه با مقاومت من، در نهایت مرا مقابل بیمارستان خرمی از خودرو پایین انداخته و متواری شدند.


بدین ترتیب پلیس در مرحله بعدی بررسی‌ها، با استفاده از شماره پلاک خودرو مورد نظر توانست مالک خودرو به هویت «مجتبی» ۲۹ ساله را دستگیر کند و در ادامه نیز با مشخصات ارایه شده از سوی زن شاکی، دو جوان دیگر به هویتهای «محسن» ۲۲ ساله و «علی» ۲۷ ساله نیز شناسایی شده و کارآگاهان انجام تحقیقات خود را از این افراد آغاز کردند.


در حالی که پلیس در ابتدا خود را در برابر یک پرونده زورگیری و اقدام برای تعرض می‌دیدید، بکارگیری شگردهای پلیسی، ماموران را متوجه رفتار مشکوک شاکی در قبال «محسن» به عنوان یکی از متهمان کرد، به طوری که پلیس با پیگیری‌های نامحسوس و بررسی سوابق زن شاکی پی برد: شاکی پیش از این دو فقره سابقه کیفری رابطه نامشورع داشته و احتمالا ماجرای رابطه‌اش با این فرد نیز یکی از همین موارد است.


گزارش خبرنگار ایسنا در خصوص این پرونده حاکیست: این بار با دستور قضایی، شاکی دستگیر و در جریان بازجوییهای فنی معترف شد: به دلیل اختلافات قبلی با «محسن»، نقشه طرح شکایت از او را کشیده و با تصور این که می‌توانم پلیس را فریب دهم، از او و دوستانش برای گرفتن انتقام، شکایت کردم.


بدین ترتیب با مشخص شدن شکایت کذب و افشای رابطه نامشروع شاکی و متهمان، هر دو جهت بررسی جرم در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.