راز جسد سوخته زن جوان در قلب ۲ برادر مخفی بود

مردی که برای پایان دادن ارتباط پنهانی برادرش با یک زن جوان ، نقشه قتل وی را با کمک برادرش عملی کرده بود، از سوی کارآگاهان جنایی اداره آگاهی هشتگرد دستگیر شد.
روز هشتم آبان امسال ، مردی که در حال عبور از جاده منتهی به شرکت جهان نما در نظرآباد بود، متوجه جسد سوخته فرد ناشناسی در حاشیه جاده شد و موضوع را به مرکز پلیس اطلاع داد. به این ترتیب ، کارآگاهان جنایی اداره آگاهی هشتگرد همراه بازپرس کشیک ویژه قتل به محل کشف جسد سوخته عزیمت کردند و پس از بررسی پی بردند که جسد سوخته متعلق به یک زن جوان است که در مکان دیگری به قتل رسیده و عاملان جنایت برای این که ردی از خود بر جای نگذارند، جسد وی را به آتش کشیده اند. با دستور بازپرس کشیک ویژه قتل ، جسد مقتول برای بررسی علت مرگ و مشخص شدن هویت وی به پزشکی قانونی انتقال یافت.


ردپای راکبان موتورسیکلت در قتل زن جوان


با پیدا شدن جسد سوخته زن جوان در محدوده شرکت جهان نما، ماموران که احتمال می دادند، نگهبانان این شرکت افراد مشکوکی را از شب گذشته در آن حوالی مشاهده کرده باشند، به تحقیق از آنها پرداختند و سرانجام معلوم شد، شب گذشته راکبان یک دستگاه موتورسیکلت که کاپشن های سفید و مشکی به تن داشته اند، چندین مرتبه در حوالی محل کشف جسد تردد داشته اند و دقایقی پس از رفتن آنها، شعله های آتش را از دور مشاهده کرده اند و به گمان این که فردی در حال سوزاندن زباله است ، توجهی نکرده اند. با اطلاعات به دست آمده ، پلیس تحقیقات خود را روی راکبان موتورسیکلت به عنوان مظنونان در قتل زن جوان متمرکز کرد. جستجوهای پلیسی همچنان ادامه داشت تا این که روز نهم آبان امسال مردی به اداره آگاهی هشتگرد مراجعه و از ناپدید شدن دختر ۲۰ ساله اش خبر داد.


شکایت پدر هویت جسد زن سوخته را فاش کرد


این مرد در اظهاراتش به پلیس گفت: ۲ سال قبل دخترم با مرد معتادی به نام علی آشنا شده و این فرد به بهانه ازدواج دخترم را اغفال کرده است. وقتی از ماجرا مطلع شدیم ، از مرد جوان خواستیم تا او را به عقد خود درآورد تا بیش از این آبروی خانوادگی مان از بین نرود، اما مرد جوان قبول نمی کرد و التماس های من و خانواده ام هم بی نتیجه بود و حتی پس از باردار شدن دخترم و به دنیا آمدن کودکش ، آن مرد حاضر نمی شد شناسنامه ای برای فرزندش بگیرد. عصر روز هفتم آبان دخترم برای خرید از منزل خارج شد و دیگر مراجعه نکرد، گمان می برم ، علی و خانواده اش بلایی بر سر وی آورده باشند.
به دنبال شکایت این مرد، وی به پزشکی قانونی مراجعه کرد و به محض دیدن جسد سوخته زن جوان بیان کرد که جسد متعلق به دختر ۲۰ ساله اش است. به این ترتیب ، علی به عنوان مظنون به قتل تحت تعقیب قرار گرفت و شامگاه نهم آبان همراه برادرش (محمد) دستگیر شد. با انتقال متهمان به اداره آگاهی هشتگرد، آنها جرایم خود را نپذیرفتند تا این که در مواجهه با مردان نگهبان شرکت که آنها را شب حادثه در آن حوالی مشاهده کرده بودند، به جرم خود اعتراف کردند.
محمد متهم به قتل در اظهاراتش به پلیس گفت: برادرم به مواد مخدر اعتیاد داشت و از ۲ سال قبل با مقتول آشنا شده بود و با او ارتباط پنهانی داشت.
برادرم پس از مدتی وقتی پی برد که دختر جوان دچار فساد اخلاقی است ، او را ترک کرد تا این که چند ماه بعد زن جوان به منزلمان مراجعه و بیان کرد که بزودی مادر می شود و برادرم باید با او ازدواج کند تا آبروی خانوادگی اش حفظ شود، اما برادرم که مطمئن بود، فرزند متعلق به وی نیست ، حاضر به ازدواج با وی نشد.
متهم به قتل ادامه داد: وقتی مزاحمت های مقتول افزایش یافت ، تصمیم به قتل وی گرفتیم و شب حادثه وقتی او بار دیگر به منزلمان مراجعه و شروع به مشاجره با برادرم کرد، به بهانه این که به محل دیگری برویم تا مشکلمان را حل کنیم ، او را به بیابان های اطراف شهر کشاندیم و با روسری اش خفه کردم و بعد جسد را در بیابان های اطراف شرکت جهان نما انداختیم و با ریختن بنزین روی جسد، آن را به آتش کشیدیم و متواری شدیم.
به دنبال اظهارات مرد قاتل ، برادرش علی هم گفته های وی را تایید کرد و به همدستی با وی در به آتش کشیدن جسد مقتول اعتراف کرد. بنا بر این گزارش ، متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند تا بزودی صحنه قتل را بازسازی کنند.