راز قاچاق اسلحه با دستگیری زوج توزیع کننده مواد مخدر در شهریار بر ملا‌ شد

زن و شوهری که ضمن تهیه و توزیع مواد مخدر اقدام به قاچاق اسلحه می‌کردند، توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر شهریار دستگیر شدند.


به گزارش گروه «حوادث» ایسنا، مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان تهران اعلام کرد: در پی وصول خبری مبنی بر این که شخصی به نام «عزت» در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان شهریار فعالیت می‌کند، با دستور سرهنگ کریمی، فرمانده انتظامی شهریار، ماموران مبارزه با مواد مخدر این شهرستان بلافاصله تحقیقات گسترده‌ای را در این باره آغاز کردند.


بدین ترتیب ماموران پلیس با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و بکارگیری مخبرین دریافتند: نامبرده با همدستی همسرش به جزء خرید و فروش مواد مخدر در خصوص قاچاق اسلحه نیز فعالیت می‌کند.


سرانجام در ساعت ۱۶ روز ۲ خرداد ماه سال جاری با هماهنگی مرجع قضایی، ماموران مبارزه با مواد مخدر، «عزت ــ ر» به همراه همسرش «سکینه ــ ر» شناسایی و دستگیر شدند.


همچنین در بازرسی از منزل متهمان، مقداری مواد مخدر و ۱۵ قبضه اسلحه کمری معروف به شاه کش به همراه تعداد ۱۵۰ عدد فشنگ مربوطه کشف شد.


در تحقیقات اولیه متهمان در جریان بازجویی‌ها اظهار کردند: از کنگاور سلاح‌ها را به وسیله موتورسیکلت به شهریار انتقال می‌داده‌اند.


متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند.