راز قتل پدر را دختر ۷ساله فاش کرد


 
images/20070808/killer.jpg
 
:پرونده زنی که برای فاش نشدن رابطه پنهانی اش با مرد جوانی ، نقشه مرگ شوهرش را عملی کرده بود، روز گذشته با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.
دلداری ، دادیار شعبه اظهارنظر دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده به خبرنگار جام جم گفت: ۲۴خرداد سال گذشته ، زنی با مراجعه به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ، از ناپدیدشدن شوهرش (حسین) خبر داد.
این زن در تشریح ماجرا گفت: شوهرم برای انجام کار، به یکی از شهرستان ها رفت و دیگر خبری از وی نشد. پس از آن ، مرد غریبه ای با منزلمان تماس گرفت و گفت که شوهرم در شمال کشور ازدواج کرده و دیگر بر نمی گردد.
از ماموران می خواهم در پیدا کردن همسرم کمکم کنند.


راز ناپدیدشدن مرد جوان ۷ماه پنهان بوددادیار دلداری ادامه داد: تحقیقات پلیسی در این خصوص ادامه داشت تا این که ۷ماه بعد، برادر مرد گمشده به مرکز پلیس مراجعه کرد و گفت: چندماهی است برادرم به منزلش مراجعه نکرده و همسرش هم مدام می گوید او برای انجام کار به یکی از شهرستان ها رفته است ، من حرفهای او را باور ندارم ، زیرا شب گذشته برادرزاده ام «نگار» وقتی به منزل پدری ام رفته بود با زبان کودکانه از یک مرد غریبه و دوستی وی با مادرش حرف می زد. طبق گفته او، گمان می کنم برادرم به قتل رسیده است.
به دنبال شکایت این مرد، ماموران رفت و آمدهای زهره همسر مرد گمشده را به طور نامحسوس تحت نظر گرفتند تا این که معلوم شد زن جوان با مردی به نام امیر ارتباط پنهانی دارد. به این ترتیب وی دستگیر و برای ادامه تحقیقات به شعبه ۱۰پلیس آگاهی تهران منتقل شد، ولی همچنان از سرنوشت شوهرش اظهار بی اطلاعی می کرد.


دختر ۷ساله تنها شاهد قتل بودبنابر این متهم زهره همراه دختر ۷ساله اش برای ادامه تحقیقات به شعبه یکم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران انتقال یافت و مورد تحقیق قرار گرفت.
بازپرس شاملو برای روشن شدن راز ناپدیدشدن مرد جوان (حسین) از دخترش خواست از آخرین ملاقات با پدرش بگوید.
دختر خردسال گفت: پدرم پیش از خوردن ناهار با من بازی کرد و بعد خوابش برد. مادرم اصرار داشت که من هم استراحت کنم اما من در اتاقم با اسباب بازی هایم بازی می کردم که زنگ در به صدا درآمد. از پشت پنجره دیدم که همان مرد غریبه ای که در غیاب پدرم به منزلمان می آمد، داخل منزلمان شد و مادرم چاقویی به او داد و آن مرد به پدرم حمله کرد، بعد آنها جسد را داخل فرش پیچیدند و دیگر چیزی متوجه نشدم. آنقدر گریه کرده بودم که بدحال شدم.
مادرم تهدید کرده بود که نباید حرفی بزنم ، وگرنه به من آسیب می رساند، تا این که طاقت نیاوردم و یک شب وقتی به منزل پدربزرگم رفته بودیم ، ماجرا را برای آنها گفتم.


اعتراف زن جوان به توطئه قتل شوهربه دنبال گفته های دختر خردسال ، مادرش وقتی راز پنهان خود را فاش شده دید، به ناچار اعتراف کرد و گفت : ما در خیابان پیروزی مستاجر بودیم ، امیر مرد قاتل پسردایی صاحبخانه بود و با خودرو مسافرکشی می کرد و هر ازگاهی برای رسیدن به مکانی به طور دربست سوار خودرویش می شدیم ، بنابراین کم کم ارتباط پنهانی ما شکل گرفت و اختلاف هایی را که با شوهرم داشتم برای او تعریف کردم و قرار شد شوهرم را به قتل برسانیم.
زن توطئه گر ادامه داد: روز حادثه ، امیر طبق نقشه قبلی وارد منزل شد و من چاقوی آشپزخانه را به او دادم و او شوهرم را به قتل رساند، بعد از آن ، وانمود کردم که شوهرم ناپدید شده است. چند ساعت بعد، همدستم (امیر) جسد را به حوالی بزرگراه تهران کرج برد و همانجا به آتش کشید و دخترم را که تنها شاهد حادثه بود، تهدید کردیم تا به کسی چیزی نگوید، اما عاقبت لو رفتیم.
به دنبال اظهارات تکان دهنده زن جوان ، همدستش هم دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد. متهمان پس از بازسازی صحنه قتل با قرار قانونی از سوی بازپرس شاملو، رئیس شعبه یکم دادسرای امور جنایی تهران روانه زندان شدند و روز گذشته پرونده آنها با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و بزودی متهمان محاکمه می شوند.