راز مرگ ناصر عبداللهی نزد پزشکی قانونی

دکتر امیدوار رضایی ، نماینده مجلس شورای اسلامی و از پزشکان کشورمان در خصوص مطالب مطرح شده پیرامون مرگ مشکوک ناصر عبداللهی – خواننده معروف پاپ – توضیحاتی ارائه کرد.
 
رضایی در گفتگو با خبرنگار عصرایران با بیان اینکه در آخرین دقایق عمر ناصر عبداللهی بر بالین او در بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران حضور یافته است، بیان داشت:من پزشک آقای عبداللهی نبودم بلکه دقایقی قبل از فوت ایشان از من خواستند او را ویزیت کنم و من هم حضور یافتم.
 
رئیس بیمارستان لقمان اضافه کرد: زمانی که من عبداللهی را معاینه کردم او در حالت مرگ مغزی بود و عملا هیچ کاری از دست من بر نمی آمد هرچند تمام تلاشم را کردم اما در نهایت آقای عبداللهی فوت کرد.
 
رضایی یادآور شد: در مورد مرگ عبداللهی دو موضوع مطرح است که در رابطه با آن پزشکی قانونی باید نظر بدهد و من هم آن زمان اعلام کردم که پزشکی قانونی باید اعلام نظر کند ولی تاکنون چیزی اعلام نشده است یا حداقل من بی اطلاعم.
 
عضو کمیسیون بهداشت مجلس تاکید کرد: زمان ویزیت عبداللهی متوجه شدم که آثاری از بیماری های کلیوی داشته و داروهایی را در این رابطه مصرف کرده اما آثاری هم از خراشیدگی و احتمالا ضربه در ناحیه پیشانی او مشاهده کردم و قرار شد پزشکی قانونی نظر خود را بدهد.


 
 
وی ادامه داد:یک احتمال وجود دارد که بر اثر مصرف دارو هوشیاری او کم شده و از جایی سقوط کرده و به سرش آسیب رسیده ، اما نظر دیگر این است که ابتدا به سر او ضربه خورده و بر اثر این ضربه دچار مرگ مغزی شده است.
 
گفتنی است ناصر عبداللی در بهمن ۸۵ به دلایل نامعلومی درگذشت و در همان زمان نیز زمزمه هایی مبنی بر به قتل رسیدن این خواننده به نام کشور مطرح شده بود.