محصولات دانلودی

راهی برای اعزام تیم فوتبال امید به دوحه نیست
راهی برای اعزام تیم فوتبال امید به دوحه نیست


خبرگزاری فارس: رئیس اسبق کمیته روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال گفت: هیچ راهی وجود ندارد تا بتوانیم تیم امید را به دوحه اعزام کنیم.


عباس ترابیان روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاری فارس، درباره تعلیق فوتبال ایران اظهار داشت: فدراسیون باید یک ستاد فوری تشکیل دهد و هر بخش کار را به گروه متخصصی بسپارد تا این مشکل هرچه زودتر حل شود. یونان اگر در ۹ روز توانست مشکلش را حل کند، برای این بود که از همان فردای حکم تعلیق دست به کار شد و با وقت گرفتن از فیفا، اساسنامه‌اش را تغییر داد. اینکه همه ساکت بنشینند و وقت گذرانی کنند، مشکلی حل می نمشود.
وی تصریح کرد: این مشکل فقط مختص فدراسیون فوتبال ایران نیست. فیفا به بسیاری از کشورهای عضو نامه داده تا اساسنامه‌هایشان را مطابق با آن تغییر دهند. فدراسیون قطر اساسنامه‌اش مشکل دارد. شاید در دنیا، فقط ۱۵ درصد فدراسیون‌ها مطابق با اساسنامه فیفا عمل کرده باشند.
ترابیان با اشاره به این موضوع، دلیل حساس شدن فیفا به فدراسیون ایران را ارائه گزارشات مکتوب از سوی ایران می‌داند.
وی عنوان کرد: در بیانیه‌ای که فیفا برای فدراسیون ارسال کرده، به صورت واضح روشن کرده که از ایران گزارش کاملی از اتفاقات چهار ماه گذشته ارسال شده است. از طرفی، از طریق سایت‌های خبری اخبار ایران را پیگیری کرده‌اند و اینچنین درباره اساسنامه ما موضع گرفته‌اند.
رئیس کمیته فوتسال با انتقاد از زیاده خواهی برخی، گفت: شخصی که دم از کشور و ایثارگری می‌زند، فقط نباید شعار بدهد. اگر دلش برای کشورش می‌سوزد، نباید بگذارد یک ملت اینچنین ناراحت شوند. اکنون چوب این خودخواهی را جوانان باید بخورند.
وی تاکید کرد: متاسفانه برای تیم امید هیچکاری نمی‌شود کرد. فیفا روی رایی که می‌دهد، قاطع است و تنها راه حل این مسئله عمل کردن به شرایط آنها است.
ترابیان در پایان خاطر نشان کرد: این مسئله فوتسال را هم در برمی‌گیرد. به این ترتیب بازی دوستانه با اسپانیا نامشخص است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 17
  • ۰۴ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما