رسوایی جنسی بازیکن چلسی به درخواست طلاق منجر شد

 “اشلی کول ” روز گذشته در کلینیکی در جنوب فرانسه با حلقه ازدواج پس فرستاده شده ‌همسرش “چریل ” روبرو شد.
کول که از ۶ سال قبل با وی، پیمان زناشویی بست،‌ روز گذشته هنگامی که همراه با مایکل اسین، بازیکن غنایی و مصدوم تیمش زیر نظر پزشکان مشغول مداوا بود،‌ با این اتفاق روبرو شد.
 براساس این گزارش‌ها چریل که اینک در آمریکا به سر می‌برد، در حال مشاوره گرفتن برای اعلام رسمی درخواست طلاق از بازیکن خطاکار است.

 این خانم ۲۶ ساله دراین باره به چندتن از اطرافیانش در مورد همسرش گفته است: احساس بدی دارم. فکر نمی‌کردم پس از ۶ سال زندگی مشترک، تنها شوم. ۶ سال زندگی، مدت کمی نیست. او با این رفتار قلبم را از جا کند. چنین شخصی دیگر نمی‌تواند به من کمک کند. متاسفم که باید چنین تصمیمی بگیرم.
 همچنین در گزارش‌های این نشریات عنوان شده پس از برنامه‌ریزی چریل برای اعلام درخواست جدایی، اشلی کول از طرق مختلف، از جمله ارسال پیامک کوشیده از همسرش پوزش بخواهد و درخواست بخشش کند؛ اما این خانم نپذیرفته است.
 چنین واکنشی سبب شده مدافع تیم لندنی بیش از پیش غرق در مشکلات روحی شده و اعلام کند نمی‌تواند از همسرش دل بکند.


 بازیکن ۲۹ ساله چلسی در تور پیش فصل تابستانی آمریکا، اقدام به برقراری رابطه غیراخلاقی و نامشروع با “آن کوربیت “، کارگر ۲۸ ساله آمریکایی کرد. این در حالی است که برخی از زن‌ها نیز ادعا کرده‌اند با وی ارتباط داشته‌اند. با فاش شدن این ماجرا، همسر کول تصمیم به طلاق گرفت. این امر سبب بحران روحی اشلی کول شده و حتی گفته می‌شود ممکن است به ترک صحنه ورزش منجر شود.


 رومن آبراموویچ، مدیر باشگاه چلسی، در نظر دارد با کول صحبت کند و به او اطمینان خاطر دهد که باشگاه قصد تنبیه مالی و فروش این بازیکن را ندارد. این مالک روسی، همچنین قصد دارد در صورت نیاز از ستاره باشگاه حمایت مالی هم به عمل بیاورد.