محصولات دانلودی

رسوایی بزرگ اخلاقی در اردوی تیم ملی اسپانیا

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم ورزشی ، انتشار اخبار و تصاویری مبتنی بر رسوایی غیر اخلاقی و حضور دخیا و مونیاین در یک پروژه تصویری غیر اخلاقی و فاسد باعث شده تا اردوی اسپانیا به هم بریزد. این تنها چیزی بود که دل بوسکه از آن می‌‌ترسید و هرگز دوست نداشت در آستانه یورو ۲۰۱۶ رخ بدهد. کارشناسان فوتبال اسپانیا با توجه به زمان انتشار این خـبـر آن را یک توطئه مسلم علیه فوتبال اسپانیا می‌‌دانند.

در حالی که دخیا این تصاویر منتسب به خودش را به شدت تکذیب می‌ کند و می‌ گوید در هیچ کار غیر اخلاقی دست نداشته شنیده می‌ شود که او دیگر امکان حضور در تیم ملی فوتبال اسپانیا را نخواهد داشت و باید یورو ۲۰۱۶ را ترک کند.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ June 2016 | 1:02 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما