محصولات دانلودی

رسوایی یک‌و‌نیم میلیاردی شد

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین، امیر قطبی مدیر دفتر فروش فیلم ایران بیان کرد: فیلم سینمایی «رسوایی» تا شب گذشته در تهران به فروش یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان دست یافت و در شهرستان به فروش ۵۵۰ میلیون تومان نائل شد. این فیلم در ۲۷ سالن سینما در تهران به نمایش در آمده و ظرف ۲۳ روز نمایش به فروش یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است.

وی درباره فروش «یک دزدی عاشقانه»، بیان کرد: این فیلم در تهران به فروش ۶۷۰ میلیون و در شهرستان صد میلیون تومان فروش داشته که در کل فروش فیلم به ۷۷۰ میلیون تومان رسید.

وی در ادامه بیان کرد: فیلم‌‌های «بادیگارد» و «ابد و یک روز»‌ در سالن‌‌های حمایتی به نمایش در آمدند و فیلم «ابد و یک روز» با توجه به تعداد محدود سالن‌هایش همچنان با اقبال مواجه است. این فیلم شب گذشته به ۴۲ میلیون تومان دست یافت و کل فروش آن به ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسید. «بادیگارد» نیز با فروش ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان همچنان به اکران خود در شهرستان‌‌ها ادامه می‌‌دهد.

مهدی صباغ‌زاده مدیر دفتر پخش نیمروز بیان کرد: فیلم سینمایی «اژدها وارد می‌‌شود» در تهران به فروش یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱۷۰ میلیون تومان دست یافت. این فیلم در کل یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان فروش داشت.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۷ May 2016 | 5:26 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما