رسوایی یک‌و‌نیم میلیاردی شد

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین، امیر قطبی مدیر دفتر فروش فیلم ایران بیان کرد: فیلم سینمایی «رسوایی» تا شب گذشته در تهران به فروش یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان دست یافت و در شهرستان به فروش ۵۵۰ میلیون تومان نائل شد. این فیلم در ۲۷ سالن سینما در تهران به نمایش در آمده و ظرف ۲۳ روز نمایش به فروش یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است.

وی درباره فروش «یک دزدی عاشقانه»، بیان کرد: این فیلم در تهران به فروش ۶۷۰ میلیون و در شهرستان صد میلیون تومان فروش داشته که در کل فروش فیلم به ۷۷۰ میلیون تومان رسید.

وی در ادامه بیان کرد: فیلم‌‌های «بادیگارد» و «ابد و یک روز»‌ در سالن‌‌های حمایتی به نمایش در آمدند و فیلم «ابد و یک روز» با توجه به تعداد محدود سالن‌هایش همچنان با اقبال مواجه است. این فیلم شب گذشته به ۴۲ میلیون تومان دست یافت و کل فروش آن به ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسید. «بادیگارد» نیز با فروش ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان همچنان به اکران خود در شهرستان‌‌ها ادامه می‌‌دهد.

مهدی صباغ‌زاده مدیر دفتر پخش نیمروز بیان کرد: فیلم سینمایی «اژدها وارد می‌‌شود» در تهران به فروش یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱۷۰ میلیون تومان دست یافت. این فیلم در کل یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان فروش داشت.