«رسوایی ۲» ۹۷ میلیونی شد/ «ابد و یک روز » به مرز ۷ میلیارد رسید

در میان آثاری که به فیلم ‌های اکران دوم نوروز اضافه شدند تنها فیلم «رسوایی ۲» توانست نظر مخاطبان را جلب کند.

«رسوایی 2» 97 میلیونی شد

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از مُخبر حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چهار فیلم سینمایی «رسوایی۲»، «مرگ ماهی»، «دلبری» و «یک دزدی عاشقانه» به اکران سینماها اضافه شدند. در این میان فیلم سینمایی «رسوایی۲» همانطور که انتظار می‌ رفت در اکران موفق عمل کرد.

فیلم سینمایی «رسوایی۲» در دو شب گذشته (چهارشنبه و پنج شنبه) با توجه به فشردگی اکران به فروش ۹۷ میلیون تومانی در تهران دست یافت و «یک دزدی عاشقانه» به فروش ۳۵ میلیون تومان در تهران رسید.

فیلم سینمایی «بادیگارد» به فروش ۶میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و «ابد و یک روز » مرز ۷ میلیارد تومان را گذراند.

فروش فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» در کورش ادامه دارد و هم اینک با فروش ۱۴ میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان روبرو شده است. این فیلم در شهرستان ۵۰ سالن سینما در اختیار دارد.

«مرگ ماهی» ظرف دو شب گذشته به فروش ۳۵ میلیون تومان رسید و فیلم سینمایی «کفش هایم کو» نیز به فروش ۶۶۰ میلیون تومان دست یافت.

فروش «اژدها وارد می‌ شود» در تهران به فروش ۳۳۵ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱۵ میلیونی نایل شده است. این فیلم هم اینک در تعدادی از سینماهای شهرستان به نمایش درآمده و در تهران ۹ روز نمایش داشته است که به فروش کل ۳۵۰ میلیون تومان رسید.

فروش فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» در تهران با ۶ میلیارد و ۱۹۹میلیون تومان و در  شهرستان با فروش ۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان روبرو شد این در حالی است که فیلم وارد هفته هشتم شده است. این فیلم در کل با فروش ۱۰ میلیارد و ۳۴۹ میلیون تومان روبرو شده است.