رفع ممنوع الکاری زانیار خسروی خواننده مشهور!+تصاویر

این خواننده جوان با همراه چند خواننده دیگر از حدود هفت ماه قبل به دلیل شائبه همکاری با یکی از رسانه‌‌های غیرمجاز با حکم ممنوع‌الفعالیت مواجه شده بود.

رفع ممنوع الکاری زانیار خسروی خواننده مشهور!+تصاویر

زانیار خسروی

اما شنیده‌‌ها حکایت از آن دارد که هم‌زمان با حل این مشکل، زانیار خسروی بالاخره روی صحنه خواهد رفت. به تازگی هم پوسترهایی در فضای مجازی و خصوصا صفحات منتسب به طرفداران زانیار دست به دست می‌‌شود و حکایت از آن دارد که روز ۲۴ اردیبهشت باید منتظر اولین کنسرت او پس از ماه‌‌ها در تهران باشیم.این برنامه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار خواهد شد و بلیت فروشی آن هم به زودی آغاز می‌‌شود.

اما داستان ممنوع‌الفعالیت شدن مجدد زانیار خسروی فرایند تقریبا پیچیده‌ای را سپری کرد. به این دلیل که در پاییز سال گذشته جمعی از چهره‌‌ها و گروه‌‌های سرشناس موسیقی در سبک‌‌های مختلف به دلیل شائبه همکاری با یکی از سایت‌‌های خارج از کشور از برگزاری کنسرت و انتشار آلبوم رسمی منع شدند.تا پایان زمستان ۹۴ رفته رفته از تعداد لیست ممنوع‌الفعالیت ‌های موسیقی کاسته شد اما خـبـری از زانیار نبود.

رفع ممنوع الکاری زانیار خسروی خواننده مشهور!+تصاویر

زانیار خسروی

حواشی پیرامون خواننده آلبوم «۲۸» تا جایی پیش رفت که برادر او را هم به اعتراض واداشت. «سیروان خسروی» هم‌زمان با جنجال‌‌های حضور «سالار عقیلی» در شبکه «من و تو» در یک پست اینستاگرامی نوشت:« بیش از ٣ ماه از ممنوعیت فعالیت برادرم به اتهام همکارى با سایت رادیو جوان گذشته است! منظور از همکارى، استفاده بدون اجازه این سایت از آهنگ‌هاى برادرم و تمامى خوانندگان پاپ و سنتى مجاز کشور است. به چه حقى فقط زانیار خسروى باید شامل این ممنوعیت باشد؟ اگر این اتهامِ ثابت‌نشده و پوچ، باید منجر به ممنوع‌الفعالیت شدن شود، باید تمامى خوانندگان مجاز کشور شامل این ممنوعیت شوند.»

رفع ممنوع الکاری زانیار خسروی خواننده مشهور!+تصاویر

زانیار خسروی

البته داستان ممنوعیت فعالیت خسروی کوچک فقط به اینجا ختم نشد و او حتی نتوانست در کنسرتی که از قبل قراردادش را منعقد کرده بود هم حاضر شود. قرار بود زانیار روز سوم دی در شهر یزد روی صحنه برود که به جای او سیروان اجرای برنامه را بر عهده گرفت و روی صحنه حاضر شد.

موسیقی ما

اخبار مرتبط :

کنسرت موسیقی زانیار خسروی + تصاویر

زانیار و سیروان خسروی ، برادران خواننده+عکس‌ها

مطلب بالا در دسته‌بندی عکس‌هنرمندان و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ April 2016 | 11:17 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.