رفقای خیس پوست در زمستان!

مجله زندگی ایده آل – ساقی بیاتین: در فصل زمستان، پوست‌ خیلی‌‌ها ترک می‌‌خورد، خشک می‌‌شود و حتی از سرما می‌‌سوزد. همچنین رطوبتش را از دست می‌‌دهد و خشک و چروکیده می‌‌شود. بیش‌تر خانم‌‌ها بابت این موضوع کلافه می‌‌شوند و در عین حال شاید ندانند که خیلی راحت می‌‌توانند مانع این اتفاق شوند.

بدون شک استفاده از مرطوب‌کننده ‌ها مناسب‌ترین راه‌حل است اما با علم به اینکه بدانید مرطوب‌کننده‌‌های فصل سرد متفاوت از مرطوب‌کننده‌‌های دوران گرما هستند. در این مطلب شما را با برخی مرطوب‌کننده‌‌های مناسب زمستان آشنا می‌‌کنیم.

با چربی‌‌ها بجنگید

رفقای خیس پوست در زمستان!


کرم‌ مرطوب‌کننده CINERE که حاوی عصاره گیاه هاماملیس است، منافذ باز پوست را کوچک می‌‌کند و براقی ناشی از چربی را از بین می‌‌برد. این محصول غنی از مواد طبیعی و گیاهی است که از پوست چرب‌تان در برابر خشکی مراقبت می‌‌کند. همچنین این محصول علاوه بر نرم کردن پوست، از ترشح چربی جلوگیری می‌‌کند.


آب را زیر پوست‌تان بازگردانید

رفقای خیس پوست در زمستان!


برای اینکه بتوانید جلوی خشکی پوست را زودتر بگیرید، باید کرم‌‌های مناسبی انتخاب کنید. کرم آبرسان و مرطوب‌کننده AVENE مرطوب‌کننده‌ای قوی است که ضمن نرم کردن پوست، خشکی آن را از بین می‌‌برد.


گلیسیرین بهترین منبع رطوبت

رفقای خیس پوست در زمستان!


مرطوب‌کننده MEDILANN یکی از محصولاتی است که به پوست رطوبت و شادابی می‌دهد. این کرم به‌دلیل عصاره آلوئه‌ورایی که دارد، انتخاب بسیار مناسبی برای پوست‌‌های چرب است. کرم مرطوب‌کننده مدیلن مخلوطی از الکل‌‌های چرب و روغن گیاهی گلیسیرین است. با استفاده از این کرم می‌توانید از پوست‌تان در برابر خشکی‌های ناشی از فصل حفاظت کنید.


بامبودرمانی

رفقای خیس پوست در زمستان!


اگر جزو کسانی هستید که با شروع فصل سرما پوست‌شان خشک می‌‌شود، به کرم مرطوب‌کننده  BERNARD CASSIERE هم فکر کنید. این کرم یک آبرسان قوی است که دارای عصاره بامبو بوده و برای رطوبت‌رسانی بسیار تناسب دارد.


درمان پوست‌های خشک

رفقای خیس پوست در زمستان!


محصولات URIAGE معمولا کمک کننده هایی درمانی برای پوست هستند. اگر از هر محصولی برای خشکی پوست‌تان استفاده کرده‌اید و نتیجه مطلوبی نگرفته‌اید، می‌توانید مرطوب‌کننده قوی URIAGE  مدل AQUA را هم امتحان کنید. این محصول برای پوست‌‌های خشک تناسب دارد.


جنگ تمام‌عیار با خشکی پوست

رفقای خیس پوست در زمستان!


اگر جزو کسانی هستید که خیلی به زیبایی پوست‌شان اهمیت می‌دهند، محصولی را انتخاب کنید تا مشکل شما را ریشه‌ای درمان کند. کرم مرطوب‌کننده MEDILANN با ترکیبات آمونیوم لاکتات و گلیسیرین باعث نرم شدن پوست می‌‌شود و خشکی پوست را از بین می‌‌برد. همچنین این کرم رطوبت پوست را بالا می‌‌برد.


مرطوب‌کننده‌ای با صرفه

رفقای خیس پوست در زمستان!


این مرطوب‌کننده عمیق CINERE برای پوست‌های معمولی و خشک تناسب دارد چون لیپیدهای از دست رفته پوست را بازسازی می‌‌کند. این محصول که دارای روغن آرگان و روغن سبوس برنج است جهت رطوبت‌رسانی استفاده می‌‌شود. کرم CINERE با عصاره مخمری که دارد، پوست شما را نرم کرده و لطافت را به آن بازمی‌گرداند.

مطلب بالا در گروه زیبایی و مد و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۶ February 2016 | 6:53 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.