روح سرگردان قاتل کنار جسد زن ۴۵ ساله


 
images/20060914/killer.jpg
 
با کشف جسد زن ۴۵ ساله از درون چاه ، بازپرس ویژه قتل تهران تحقیقات خود را در ارتباط با این جنایت از شوهر مقتول آغاز کرد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، در یکی از روزهای خرداد ، مردی با مراجعه به شعبه چهارم دادیاری دادسرای جنایی با ارائه دادخواستی عنوان کرد پدر و مادرش به نامهای محمد و گل هوس به دلایل نامعلومی در منطقه بومهن منزل خود را ترک کرده اند و تلاش اعضای خانواده برای یافتن آنها بی نتیجه مانده است.
به دنبال این دادخواست ، دادیار سبحانی فر دستور پیگیری و تحقیق در این زمینه را در کلانتری ۲۰۹ بومهن صادر کرد.


۳ ماه بعد


۳ ماه پس از مطرح شدن این شکایت ، جوان شاکی با مراجعه به کلانتری عنوان کرد ، طی این مدت در چندین مرحله پدرم با منزل تماس تلفنی گرفته و گفته است همراه مادرم در خارج از کشور به سر می برد. شاکی افزود: در آخرین تماس ، پدرم عنوان کرده مادرم را به قتل رسانده و جسدش را داخل چاهی در باغ رجب در بومهن انداخته است.
به دنبال این اظهارات ، موضوع به بازپرس هنرمند در شعبه چهارم دادسرای جنایی گزارش شد و با صدور دستور قضایی ماموران با عزیمت به محل و گشودن در چاه متروکه ای که داخل باغ قرار داشت ، با جسد زن ۴۵ ساله به هویت گل هوس روبه رو شدند.


هوشیاری بازپرس


با گزارش موضوع کشف جسد به بازپرس جنایی تهران ، دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و نیز دستور کنترل نامحسوس محل سکونت متهم (همسر مقتول) صادر شد. چند ساعت پس از صدور دستور قضایی از سوی بازپرس و کنترل محل ، ماموران با مشاهده متهم که در حوالی محل سکونت خود پرسه می زد، او را دستگیر و به کلانتری بومهن منتقل کردند. با اعتراف متهم به قتل همسر ، پرونده به دادسرای جنایی تهران ارسال شد تا تحقیقات قضایی از وی آغاز شود. مرد متهم روز گذشته با معرفی خود به نام محمد ب به بازپرس هنرمند گفت : از چندی پیش نسبت به رفتارهای همسرم بدبین شده بودم تا این که یک روز به صورت اتفاقی با مشاهده چاه ۶ متری متروکه ، بی اختیار به فکر قتل همسرم افتادم.
متهم افزود: یک روز به بهانه ای همسرم را از خانه خارج کردم و عازم محل شدیم و پس از قتل وی جسدش را درون گونی قرار دادم و داخل چاه انداختم و همانند روحی سرگردان هر روز در این محل پرسه می زدم.
متهم افزود: پس از این جنایت ، در چندین مرحله با تماس تلفنی با فرزندانم به آنها گفتم به اتفاق مادرشان به خارج از کشور مسافرت کرده ایم.
متهم گفت : در این مدت سرگردان بودم و چند بار می خواستم خود را به پلیس معرفی کنم ، اما ترس از مجازات مانع می شد. متهم تصریح کرد: از چندی پیش دچار توهم شده بودم و احساس می کردم همسرم علاقه ای به من ندارد ، به همین دلیل او را به قتل رساندم.
به دنبال این اعترافات بازپرس جنایی روز گذشته با صدور قرار بازداشت موقت برای متهم ، ادامه تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت را به پلیس آگاهی تهران ارجاع کرد.