محصولات دانلودی

روزهای خوب میلاد در ترک گروژنی +عکس

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم ورزشی و برگرفته از ورزش سه ، میلادمحمدی پس از درخشش چندماهه در فوتبال ایران خیلی زود لژیونر شد و از تیم پرمشکل راه آهن به تیم ترک گروژنی روسیه پیوست تا ادامه فوتبال حرفه ای اش را در این لیگ ادامه دهد، لیگی که سردار آزمون و سعید عزت الهی دو جوان دیگر ملی پوش ایران را در لیگش می‌ بیند.

ترک گروژنی اکنون با ۲۸ امتیاز در رتبه ۷م و اختلاف ۹ امتیازی با صدرجدول قرار دارد، اختلافی که امیدوار است با خریدهای جدیدش از جمله محمدی کمتر و کمتر کند.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۸ February 2016 | 1:40 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما