«روزگار قریب» با دو قسمت پشت صحنه ماه رمضان به پایان می‌رسد

با ادامه‌ یافتن پخش سریال «روزگار قریب» به موازات سریال مناسبتی شبکه‌ی سه سیما‌، پخش این مجموعه تلویزیونی در ماه رمضان به اتمام می‌رسد. هم‌چنین پس از پخش آخرین قسمت از سریال «روزگار قریب»، پشت صحنه‌ی این سریال از این شبکه‌ به روی آنتن می‌رود.


به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، با پخش آخرین قسمت از سریال «روزگار قریب» کیانوش عیاری، قسمت‌هایی از پشت صحنه‌ی این مجموعه تلویزیونی در قالب دو قسمت پخش می‌شود.


این پشت صحنه دو قسمتی که توسط اوسی‌نژاد کارگردانی شده است، گفت‌وگو با کارگردان، بازیگران و سایر عوامل سریال «روزگار قریب» را نیز در دستور کار قرار داده است و اما در حالی که تعداد قسمت‌های سریال «روزگار قریب» پیش از این قرار بود، ۳۲ قسمت باشد، سیما فیلم اواخر مردادماه اعلام کرد که این تعداد قسمت به ۳۷ قسمت افزایش می‌یابد.


برهمین اساس، کیانوش عیاری در گفت‌وگوی اخیر خود با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ی افزایش تعداد قسمت‌های این مجموعه خاطرنشان کرد: پس از انجام مرحله‌ی تدوین به این نتیجه رسیدیم که برخی قسمت‌ها قابلیت آن را دارند که در بیش از یک قسمت پخش شوند. براین اساس تعداد قسمت‌های «روزگار قریب» افزایش یافت.با این حال درحالی که سایت سیما فیلم تعداد قسمت‌های «روزگار قریب» را ۳۷ قسمت اعلام کرده است، اما هم‌چنان در اخباری که از شبکه‌ی سه سیما اعلام می‌شود تعداد قسمت‌های این مجموعه ۳۶ قسمت اعلام می‌شود


و اما کیانوش عیاری تا همین اواخر مشغول تصویربرداری صحنه‌های باقیمانده از سریال «روزگار قریب» بود، اعلام دقیق تعداد قسمت‌های این مجموعه را به روزهای آینده موکول کرده است.


به گزارش ایسنا، قسمت سی‌وسوم از سریال «روزگار قریب»، دوشنبه ـ ۱۱ شهریورماه ـ به روی آنتن رفت و عصر جمعه در شبکه‌ی سه تکرار می‌شود. این سریال که تنها مجموعه هفتگی شبکه‌ی سه‌سیما است که پخش آن در ماه رمضان متوقف نمی‌شود، دوشنبه هفته‌ی آینده با پخش قسمت سی‌وچهارم ادامه می‌یابد.