روش ترسناک پسر برای گرفتن انتقام از مزاحم مادرش

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، فرمانده انتظامی شهرستان قوچان گفت: با دریافت مرجوعه قضایی مبنی بر تهدید به قتل توسط یکی از کاربران شبکه ‌های اجتماعی تیمی از پلیس فتا این فرماندهی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ رضا قدمگاهی افزود: در بررسی اظهارات مرد جوان که «رضا» نام دارد مشخص شد مدتی است که فردی ناشناس با عکس ترسناکی که برای پروفایل خود انتخاب کرده، در شبکه اجتماعی تلگرام ضمن فحاشی من را تهدید به قتل می‌ کند.

وی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا پس از یک سری تحقیقات فنی در فضای سایبر متهم که نوجوانی بود را در یکی از نقاط حاشیه شهر قوچان شناسایی و به پلیس فتا احضار کردند.

سرهنگ قدمگاهی تصریح نمود: متهم در بازجویی ‌های به عمل آمده ضمن اعتراف به بزه انتسابی اعلام نمود گوشی هوشمند مادرم را برای تنظیمات داخلی گرفتم و متوجه شدم فردی مزاحم وی شده است و با توجه به تعصبی که داشتم غیرتم اجازه نداد و تصمیم به تلافی گرفتم و با خطی دیگر با مزاحمت مکرر او را تهدید به قتل کردم.

وی با اشاره به معرفی متهم و شاکی به دادسرا خاطر نشان نمود: هرگونه تهدید و ارعاب در فضای سایبری مشمول قانون جرایم رایانه ای بوده و قانون گذار برابر جرم صورت گرفته مجازات نقدی و حبس پیش بینی کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان