رونالدو ، بازیکنی از یک کره دیگر و بهترین بازیکن فوتبال جهان است
 
images/20070417/cristiano-ronaldo.jpg
 
جام جم آنلاین: جان تری بازیکن معروف تیم ملی و چلسی انگلیس گفت: کریستیانو رونالدو و بازیکن پرتغالی تیم منچستر یونایتد بهترین بازیکن فوتبال حال حاضر جهان است.
به گزارش بی بی سی ، تری از نامزدی رونالدو برای کسب عنوان بهترین بازیکن بزرگسال و جوان سال حمایت کرده اگرچه دیدیه دروگبا ، همبازی خود او در چلسی نیز نامزد این عنوان است تر ی گفت بازی های منچستر را نگاه می کنم تا بازی او را ببینم. او کارهایی می کند که هیچکس دیگر در جهان در حال حاضر انجام نمی دهد. او بهترین در جهان است و در اوج قرار دارد و عده زیادی نمی توانند او را متوقف کنند.
تری گفت شخصیت رونالدو را برای شیوه برخورد او با مشکلاتی که پس از حذف تیم ملی انگلیس به وسیله پرتغال در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان برایش به وجود آمد ، تحسین می کند. پس از این که آنان ما را از جام جهانی بیرون انداختند برخورد انگلیسی ها با او قابل درک بود اما او همه حرف هایش را در زمین فوتبال زد.
علاوه بر رونالدو ، رایان گیگز و پل شولز همبازیان دیگر او در منچستر ، دروگبا همبازی تری در چلسی ، استیون جرالد از لیورپول و فابرگاس از آرسنال نیز نامزد عنوان بهترین بازیکن شده اند.
وین رونی ، رونالدو و فابرگاس برای عنوان بهترین بازیکن جوان سال نیز نامزد شده اند ، که آرون لنون از تاتنهام، کوین دویل از ردینگ و میکاریچاردز از منچستر سیتی را نیز باید به آنان افزود.
رای گیری که بین بازیکنان کشور انجام می شود تاکنون کامل شده اما نتایج آن ۲۲ آوریل اعلام می شود.
دروگبا در این فصل ۳۰ گل زده و چلسی را در آستانه فتح ۴ جام قرار داده است. چلسی کارلینگ کاپ را فتح کرد و در لیگ برتر و جام حذفی انگلیس لیگ قهرمانان اروپا از شانس های مسلم قهرمانی است.
گوردون تیلور از کارشناسان فوتبال انگلیس گفت دروگبا بی شک بهترین و ثابت ترین بازیکن چلسی بوده که این در تیمی مانند چلسی – با آن همه بازیکن سطح بالا – کار کوچکی نیست اما رونالدو هیجان انگیزترین بازیکن حال حاضر دنیا است.
سرعت پاهایش و مهارت هایی که دارد باعث می شود آدم گاهی فکر کند او از کره دیگری آمده است. رونالدو ۲۲ ساله ۲۱ گل برای منچستر زده است.
منچستر در لیگ برتر با چلسی رقابت می کند ، دیدار نهایی جام حذفی را باید با این تیم انجام دهد و ممکن است در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز با این تیم مواجه شود.