محصولات دانلودی

ریدلی اسکات به دنبال «زندانی ‌ها»

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین، این فیلم ساز کهنه کار انگلیسی این روزها در حال مذاکرات اولیه با تهیه کنندگان فیلم، برای همکاری با این پروژه است. اسکات یکی از طرفداران مجموعه تلویزیونی «زندانی ‌ها» به حساب می‌ آید. این مجموعه با بازی پاتریک مک گوهان، در باره یک مامور مخفی بود که ناخواسته سر از یک دهکده درمی آورد و با ماجراجویی ‌های پیش بینی نشده ای روبرو می‌ شود. نقش این مامور را مک گوهان بازی نمود. او خالق داستان این مجموعه هم بود.

در سال ۲۰۰۹ یک مجموعه پنج قسمتی تازه براساس داستان این مجموعه کلاسیک با بازی جیم کاویزل به روی آنتن رفت. نسخه سینمایی «زندانی ‌ها» را کمپانی یونیورسال تهیه می‌ کند. این کمپانی چند سال است که درصدد تولید این فیلم سینمایی است. گفته می‌ شود قبل از این، کسانی مثل کریستوفر مک کواری و ویلیام موناهان بر روی فیلم نامه این فیلم کار کرده اند. کلید فیلم برداری نسخه سینمایی «زندانی ‌ها» اوایل فصل تابستان آینده زده می‌ شود.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۳ February 2016 | 7:08 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد حیف “نون و ریحون”! ۰۸ شهریور ۸۹