ریگی:”مگر نمی‌گویید امام زمان وجود دارد، پس بیایدمرا دستگیر کند”

امام جمعه موقت مشهد گفت: ایران با دستگیری ریگی همه دنیا را مبهوت کرد.
به گزارش ایسنا حجت الاسلام فرزانه امروز در خطبه‌های نماز جمعه در جمع مردم نمازگذار مشهد، دستگیری ریگی به دست سربازان گمنام امام زمان(عج) را نشان از قدرت عظیم اطلاعاتی، امنیتی و نظامی ایران در دنیا دانست و افزود: ایران با انجام چنین عملیات مهمی همه دنیا را مبهوت کرد و دستگیری وی سبب عزا گرفتن آمریکا، سازمان سیا و برخی مزدوران خلیج فارس شد.
وی افزود: امروز آمریکا با مشاهده قدرت ایران در دل خود می‌لرزد، آمریکایی که افراد شروری چون بن لادن و ریگی را برای استفاده در مواقع لزوم ایجاد کرد اما امروز یا توان دستگیری بن لادن تروریست را ندارد و یا نمی خواهد او را دستگیر کند که هر دو صورت نشان از ضعف آمریکاست. 
حجت‌الاسلام فرزانه با اشاره به مصاحبه ریگی بعد از به شهادت رساندن سردار شوشتری و یارانش، گفت: این خبیث شرور در آن مصاحبه گفته بود “مگر نمی‌گویید امام زمان وجود دارد، پس بگوئید بیاید مرا دستگیر کند” و خوشبختانه با عنایت آن حضرت، این تروریست دست پرورده استکبار در روز اول امامت امام زمان (عج) به دست سربازان گمنام امام زمان دستگیر شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیانات مقام معظم رهبری را در جمع مردم تبریز نشان از قدرت، صلابت و به سلامت رد کردن کشتی عظیم انقلاب از دریای فتنه سوم دانست و با اشاره به جمله ای از مقام معظم رهبری که فرمودند “ما با استکبار و نظام سلطه مخالفیم و نمی‌گذاریم نظام استکبار با سرنوشت دنیا بازی کند” گفت: این سخن نشانه اتحاد مردم در نظام جمهوری اسلامی است. 
وی افزود: بیان چنین جمله‌ای از زبان امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بی سابقه بوده است و مبنا و محل اتکا آن ایمان آگاهانه ملت مسلمان بر محور رهبری الهی و اتحاد و انسجام مردم همراه با مقاومت است.
وی با اشاره به آیه‌ای از قرآن مبنی بر آنکه “اگر مسلمانان مقاومت کنند و نسبت به دشمن هوشمندانه حرکت کنند، دشمنان توان ضربه زدن به آنها را نخواهد داشت” تاکید کرد: بنابر شهادت قرآن و تجربه تاریخی، ملتی که با تقوا زندگی کند و مراقب خود و حرکات دشمن خود باشد، شکست ناپذیر، غالب و ارباب جهان خواهد شد. 
وی با اشاره به خطبه امیرالمومنین(ع) در نهج البلاغه تصریح کرد: ملتی که پشت یکدیگر هستند و دارای بصیرت قوی و اعتدال در زندگی هستند، حاکم خواهند شد؛ همان گونه که امروز ملت ایران نیز با هدف خدا، توحید، اسلام و پشتیبانی از یکدیگر و بصیرتی که راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه آن بود، با اعتدال در حال حرکت است و از هیچ قدرتی نمی‌ترسد.
وی افزود: ملت ایران تصمیم گرفته است که پشتوانه منافع رژیم‌های مظلوم و نابود کننده استکبار باشد و در این مسیر هیچ گاه از شعار همراه با عقیده “مرگ بر آمریکا” دست بر نخواهد داشت.
امام جمعه موقت مشهد هم‌چنین با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: بعد از گذشت ۳۱ سال از انقلاب، چنین راهپیمایی در هیچ کجای دنیا دیده نشده بود و امسال همه دنیا شاهد پشتوانه عظیم مردمی انقلاب بودند.