زمان افزایش نرخ بلیت مترو و اتوبوس

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از اجرای مصوبه افزایش نزخ کرایه‌‌های حمل و نقل عمومی از ۱۵ فروردین ۹۵ خـبـر داد و بیان کرد: در صورت افزایش کرایه‌‌ها قبل از این تاریخ با متخلفان برخورد می‌‌شود.

افزایش نرخ بلیت مترو و اتوبوس

ابوالفضل قناعتی عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران اظهار داشت: مصوبه افزایش کرایه‌‌های حمل‌ونقل عمومی در سال ۹۵ در روزهای پایانی سال گذشته به فرمانداری تهران ارسال شد.

وی تصریح نمود: با توجه به اینکه فرمانداری تهران نسبت به این مصوبه ایرادی نگرفته است بالطبع مصوبه اشاره شده از ۱۵ فروردین ماه اجرا خواهد شد.

قناعتی تصریح نمود: مصوبه افزایش کرایه‌‌های حمل‌ونقل عمومی از ۱۵ فروردین ۹۵ اجرا خواهد شد و اجرای آن قبل از این زمان غیرقانونی است و شهروندان می‌‌توانند با شماره ۱۸۸۸ تخلفات را اعلام کنند.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران تصریح نمود: شورای شهر تهران در سال ۹۵ افزایش نرخ کرایه‌ ‌ها در  اتوبوس‌‌های بخش عمومی را تا ۳۵ درصد، تاکسی را تا ۱۵ درصد را افزایش داده است ضمن اینکه قیمت بلیت تک‌سفره مترو ۷۰۰ و دو سفره ۱۱۰۰ تومان خواهد بود.

فارس

اخبار مرتبط:

نرخ کرایه تاکسی و بلیت مترو گران می‌‌شود

نرخ جدید کرایه‌‌های تاکسی، اتوبوس و مترو

زمان افزایش کرایه اتوبوس، تاکسی و مترو

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۴ March 2016 | 5:11 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.